تحديد معاينة

شقه للبيع بالتقسيط بمدينتي b15 بمساحه 100متر

2314000 جنيه
شقه للبيع بالتقسيط بمدينتي b15 بمساحه 100متر
كود العقار : 39800
شقق للبيع تقسيط
المدينة : مدينتى
المرحلة : B15 -
النموذج : C
نوع العقار : شقق
المساحة : 100 متر
التشطيب : تشطيب الشركة
الغرف : 2
اتجاة العقار : بحرى
رقم الدور. : 5
يطل على : جاردن -

شقه للبيع بالتقسيط علي 7 سنوات بمدينتي في مرحله b15 بمجموعه 150 بتشطيبات الشركه نموذج (C) بمساحه كليه 100 متر مقسمه الى (2نوم +2حمام+مطبخ +ريسبشن +تراس )بالطابق الخامس ونتطل علي جاردن باتجاه بحري صريح وتتميز بانها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله و المسجد

البيانات المالية

قيمة المقدم : 0
سنة الحجز : 0
سنوات السداد : 7
اجمالى العقد : 3322290
المدفوع : 914000
: --
الباقى : 2408290
: --
القسط الشهرى : 0
عدد الاقساط المتبقية : 0
نظام سدادة : شهرى
القسط السنوى : 0
عدد الاقساط المتبقية : 0
تاريخ استحقاقة : 0
: --
قيمة الوديعة : 0
المدفوع : 0
الباقى : 0
قيمة القسط : 0
تواريخ استحقاقها : 0
: --
: --
المطلوب : 2314000
مدفوعات الوحدة : 914000
مدفوعات الوديعة : 0
الاوفر : 1400000
تشطيبات و عدادات : 0
صيانة : 0
الاجمالى : 2314000

اعلانات مشابهة

شقه للبيع بمدينتي بتسهيلات علي 10سنه بإحداث مراحل المدينه في الB14 مجموعه 142 بتشطيبات الشركه بمساحه كليه 107متر مقسمه الي ( 3 غرف - 2 حمام - رييسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الثاني متكرر تطل علي بارك فيوبإتجاه بحري تتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد جميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات
شقه للبيع بتسهيلات علي 10 سنوات  بمدينتي 107متر في الB14
شقق للبيع
شقة للبيع بمدينتي في المرحلة B1 بالمجموعة 12 بمساحة كلية 107 م² بالطابق الخامس، بتشطيبات سوبر لوكس. الشقة تتكون من: 2 غرفة نوم، حمام، ريسبشن، مطبخ، وتراس، وتطل على جاردن فيو بإطلالة هادئة ومميزة. تتميز بموقع قريب جدًا من خدمات المرحلة ومجمع البنوك والمدارس.
للبيع كاش بمدينتي شقة 107م تشطيب سوبر لوكس
شقق للبيع
شقة للبيع بالتقسيط علي 10 سنه بمدينتي مجموعه 143 احداث المراحل في الb14بتشطيبات الشركه المميزه بمساحه كليه 108متر +55حديقه مقسمه الي ( 3نوم - 2حمام - ريسبشن 2قطع -مطبخ - تراس ) بالطابق الارضي تطل علي جاردن فيو وباتجاه قبلي شرقي الشقة باقل مقدم واطول فترة سداد جميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات