تحديد معاينة

شقه للبيع بتسهيلات على 7 سنوات بمدينتي إستلام فورى الb12

3231075 جنيه
شقه للبيع بتسهيلات على 7 سنوات بمدينتي إستلام فورى الb12
كود العقار : 44780
شقق للبيع تقسيط
المدينة : مدينتى
المرحلة : B12 -
النموذج :
نوع العقار : شقق
المساحة : 107 متر
التشطيب : تشطيب الشركة
الغرف : 3
اتجاة العقار : شرقى
رقم الدور. : 2
يطل على : بـارك -

شقه للبيع بمدينتي بأحداث المراحل في ال B12 مجموعه123 بتشطيبات الشركه بأقل نسبه تهدير وافضل استغلال لمساحه, نموذج14 بمساحه كليه 107متر مقسمه الي ( 3غرف- 2 حمام - ريسبشن- مطبخ -2تراس)بالطابق الثاني متكرر, تطل على بارك . .تتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصة ب المرحله والمسجد وبالقرب من الكرافت زون

البيانات المالية

قيمة المقدم : 0
سنة الحجز : 2025
سنوات السداد : 7
اجمالى العقد : 7358830
المدفوع : 2481075
: --
الباقى : 4877755
: --
القسط الشهرى : 0
عدد الاقساط المتبقية : 0
نظام سدادة : شهرى
القسط السنوى : 0
عدد الاقساط المتبقية : 0
تاريخ استحقاقة : 0
: --
قيمة الوديعة : 0
المدفوع : 0
الباقى : 0
قيمة القسط : 0
تواريخ استحقاقها : 0
: --
: --
المطلوب : 3231075
مدفوعات الوحدة : 2481075
مدفوعات الوديعة : 0
الاوفر : 750000
تشطيبات و عدادات : 0
صيانة : 0
الاجمالى : 3231075

اعلانات مشابهة

شقه ناصيه للبيع بمدينتي بتسهيلات في السداد في الB14 احداث مراحل مدينتي مجموعه 142 بتشطيبات الشركه بمساحه كليه 108م مقمسه الي ( 3 غرف - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ ) بالطابق الارضي بحديقه خاصه 55م بجوار الخدمات بإتجاه قبلي - لطلب الصور او المعاينات الرجاء التواصل مع احد اعضاء المبيعات
شقه للبيع بالتقسيط بالB14 احداث مراحل مدينتي108م
شقق للبيع
شـقـه للبيـع بالتقـسيـط علـي 10 سـنـوات بارقـي مراحـل مدينتـي مرحله B14 مـجمـوعـه 143 بتشـطيبـات الشـركـه المميـزه - افضـل استغـلال للمسـاحـه بـاقـل نسـبـه تهـديـر مسـاحـه كليـه 115م2 باتجاه بحري صـريـح علي وايدجاردن فيـو مـقسمـه الـي ( 3 نوم - 2حمام - ريسبشـن - مـطبـخ - 2 تراس ) بالطابق الثاني متكرر تـطـل علي وايدجاردن وتتميز بإنها امام منـطقـه الخـدمـات الخاصه بالمرحله والمسجد
شقه للبيع بتسهيلات علي 10سنوات بمدينتي 115متر في الB14
شقق للبيع
في مدينتي شقة للبيع بالتقسيط بمدينتي بمساحه كلية 100م باطلالة نادي بريفادو مباشرة ناصية بالطابق الثاني علوي تقسيمتها ( 2نوم - 1حمام - ريسبشن 2 قطع - مطبخ - تراس ) الشقة حجز قديم وبالتقسيط لمدة 12 سنه فيو مفتوح وغير مجروحه نهائيا موقعها مميز جدا بالقرب من منطقة الخدمات الخاصه بالمرحلة وعلي بعد دقائق لبوابة 4
شقة فيو نادي بريفادو مباشرة 100م ناصية دور متكرر باقل مقدم
شقق للبيع
شقه للبيع بمدينتي في الB14 مجموعه 142 بتشطيبات الشركه بمساحه كليه 108 متر+55حديقه خاصه مقسمه الي ( 3 غرف - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الارضي بإطلاله مميزه علي جاردن فيو بإتجاه قبلي وتتميز بإنها امام منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد جميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات