تحديد معاينة

شقة للبيع بمدينتي 141م ناصية دور متكرر ب B14 وايد جاردن

1488375 جنيه
شقة للبيع بمدينتي 141م ناصية دور متكرر ب B14 وايد جاردن
كود العقار : 39785
شقق للبيع تقسيط
المدينة : مدينتى
المرحلة : B14 -
النموذج :
نوع العقار : شقق
المساحة : 141 متر
التشطيب : تشطيب الشركة
الغرف : 3
اتجاة العقار : بحرى
رقم الدور. : 1
يطل على : وايد جـــاردن -

شقه للبيع بتسهيلات علي 10سنه بمدينتي في الB14 مجموعه 143 بإحداث مراحل المدينه بتشطيبات الشركه بمساحه كليه 141 متر مقسمه الي (3 نوم منهم غرفة ماستر - 2 حمام- ريسبشن- مطبخ -2تراس ) بالطابق الاول علوي بإطلاله مميزه علي وايد جاردن بإتجاه بحري وتتميز بإنها تبعد خطوات من من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجدجميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات

البيانات المالية

قيمة المقدم : 0
سنة الحجز : 2024
سنوات السداد : 10
اجمالى العقد : 11703060
المدفوع : 1088375
: --
الباقى : 10614685
: --
القسط الشهرى : 43535
عدد الاقساط المتبقية : 0
نظام سدادة : شهرى
القسط السنوى : 435350
عدد الاقساط المتبقية : 10
تاريخ استحقاقة : 0
: --
قيمة الوديعة : 0
المدفوع : 0
الباقى : 0
قيمة القسط : 0
تواريخ استحقاقها : 10
: --
: --
المطلوب : 1488375
مدفوعات الوحدة : 1088375
مدفوعات الوديعة : 0
الاوفر : 400000
تشطيبات و عدادات : 0
صيانة : 0
الاجمالى : 1488375

اعلانات مشابهة

بمدينتي شقة للبيع بالتقسيط بمساحة كلية 140 م² في B14 مجموعة 142 نموذج T04 بالطابق الرابع، تشطيب الشركة المميز، اتجاه شرقي غربي يضمن تهوية ممتازة وإضاءة طبيعية، وتطل على شارع رئيسي وبارك. الشقة مقسمة إلى 3 غرف نوم منها غرفة ماستر، و2 حمام، وريسبشن، ومطبخ، و2 تراس، وتتميز بموقع قوي يبعد خطوات من منطقة الخدمات الخاصة بالمرحلة والمسجد، مع إمكانية الشراء بأقل مقدم وأطول فترة سداد.
شقة 140م² للبيع بمدينتي – B14 – إطلالة شارع رئيسي وبارك
شقق للبيع
شقه للبيع بتسهيلات علي 10سنه بمدينتي في الB14 مجموعه 143 بإحداث مراحل المدينه بتشطيبات الشركه بمساحه كليه 140متر مقسمه الي (3 نوم منهم غرفة ماستر - 2 حمام- ريسبشن- مطبخ -2تراس ) بالطابق الرابع علوي بإطلاله مميزه علي وايد جاردن وتتميز بإنها تبعد خطوات من من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد
شقه للبيع بتسهيلات علي 10سنوات بمدينتي 140متر في الB14
شقق للبيع
شقة للبيع بمدينتى بتسهيلات فى السداد على 10 سنين بأفل مقدم , بأحدث مراحلها B14 مجموعة 143 . بتشطيب الشركة , النموذج الأكثر طلبآ (06) أرضى بحديقة خــاصة. بمساحة كلية 135م + 65م حديقة خــاصة , مقسـمة إلــى ( 3غرف نوم - 2حمام - ريسبشن - مطبخ - تراس) بإتــجاه " بــحرى " , بإطلالة على وايد جاردن , تتميز بأنها قريبة جدا من بوابة 4 مدينتى.
بمدينتى شقة للبيع أرضى بحديقة خاصة بأقل مقدم فى B14
شقق للبيع
شقة للبيع كاش بمدينتي B10 احدث وافضل مراحل مدينتي حيث قرب المرحلة من كافة الخدمات مجموعة 101 نموذج 06 بمساحة كلية 136 متر + 50 متر حديقة خاصة مقسمة إلي ( 3 نوم من بينهم اكبر غرف مدينتي الماستر - 2 حمام - ريسبشن قطعتين - كوفي كورنر - مطبخ ) بإطلالة جاردن متوسط باتجاه شرقي ميل بحري والحديقة اتجاه بحري شرقي و تتميز بأنها امام مدينتي سباين وتطل علي حديقة . بناء على رغبة مالك هذه الوحدة بعدم عرض صور لوحدته، جميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات