تحديد معاينة

شقه للبيع كاش بمدينتي 143م في الB6 تطل علي نارو جاردن فيو

6000000 جنيه
شقه للبيع كاش بمدينتي 143م في الB6 تطل علي نارو جاردن فيو
كود العقار : 38220
شقق للبيع كاش
المدينة : مدينتى
المرحلة : B6 -
النموذج :
نوع العقار : شقق
المساحة : 143 متر
التشطيب : سوبر لوكس
الغرف : 3
اتجاة العقار : شرقي غربي
رقم الدور. : 6
يطل على : بـارك - جاردن -

شقه للبيع كاش بمدينتي شامل المطبخ في الb6 مجموعه 61 بتشطيبات سوبر لوكس\ بمساحه كليه 143متر مقسمه الي ( 3 نوم - 1 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2تراس ) بالطابق سادس تطل علي نارو جاردن فيو وبارك بإتجاه قبلي شرقي وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد وبالقرب من الفودكورت - المناطق المفتوحة

البيانات المالية

السعر المطلوب : 6000000
سعر المتر : 41958

اعلانات مشابهة

شقه للبيع كاش بمدينتي في الb6 مجموعه 66 بتشطيبات الشركه بمساحه كليه 143متر مقسمه الي ( 3 نوم - 1 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ى) بالطابق السادس تطل علي الشارع الرئسي وجاردن فيو بإتجاه بحري غربي علي بعد بعد خطوات من منطقه خدمات المرحله
شقه  للبيع  كاش بمدينتي 143متر في الB6
شقق للبيع
شقه للبيع بتسهيلات علي 10سنوات بمدينتي في الB14 احداث مراحل المدينه مجموعه 142 بتشطيبات الشركه بمساحه كليه 136 متر+64 حديقه خاصه مقسمه الي ( 3 غرف ومنهم غرفه ماستر - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - حديقه ) بالطابق الارضي تطل علي جاردن فيو بإتجاه شرقي تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد
شقه للبيع بتقسيط علي 10 سنوات بمدينتي 136م+64حديقه في الB14
شقق للبيع
شقه للبيع بتسهيلات علي 10 سنوات بمدينتي في الB14 مجموعه 142 بتشطيبات الشركه بمساحه كليه 141 متر مقسمه الي ( 3غرف ومنهم عرفه ماستر - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ -2 تراس ) بالطابق الرابع متكرر تطل علي بارك بإتجاه شرقي وتتميز بإنهاتبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد
شقه للبيع بتسهيلات علي 10سنوات بمدينتي  141متر في الB14
شقق للبيع
شقة للبيع كاش في مدينتي داخل كمبوند بريفادو – PRIVADO مجموعة 92 بمساحة إجمالية 133 م² (نموذج B)، تقع في الطابق الخامس وتتميز بإطلالة مميزة على وايد جاردن مع فيو مفتوح، مما يوفر إضاءة طبيعية وهدوء عالي. تتكون الشقة من 3 غرف نوم منهم غرفة ماستر و2 حمام بالإضافة إلى ريسبشن ومطبخ وتراس، بتقسيم عملي ومريح مناسب للسكن العائلي، مع تشطيب شركة مميز. تتميز الوحدة بموقع حيوي بالقرب من منطقة خدمات المرحلة والمسجد، مما يسهل الوصول إلى جميع الاحتياجات اليومية. الشقة متاحة للبيع كاش، وجميع الصور المعروضة للتوضيح وقريبة من الواقع وليست مطابقة تمامًا، ولطلب الصور أو حجز موعد للمعاينة يرجى التواصل مع فريق المبيعات.