تحديد معاينة

شقه للبيع كاش فى مدينتي b12 فيو جاردن

4600000 جنيه
شقه للبيع كاش فى مدينتي b12 فيو جاردن
كود العقار : 44899
شقق للبيع كاش
المدينة : مدينتى
المرحلة : B12 -
النموذج :
نوع العقار : شقق
المساحة : 78 متر
التشطيب : سوبر لوكس
الغرف : 2
اتجاة العقار : غربى
رقم الدور. : 3
يطل على : جاردن -

شقة للبيع بأحدث مراحل مدينتي في الb12 مجموعة 123 بمساحة كلية 78متر مقسمة إلي ( 2 نوم - 1 حمام - ريسبشن - مطبخ - تراس ) بالطابق الثالث متكرر تطل علي فيو جاردن مفتوح وتتميز بأنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصة بالمرحلة وبيت الجمله والمسجد

البيانات المالية

السعر المطلوب : 4600000
سعر المتر : 58974
السعر شامل النادى : لا
باقي 1,700,000 علي 5 سنين

اعلانات مشابهة

شقة للبيع بالتقسيط بالمرحلة الرابعه عشر ب B14 بمساحه كلية 75م تقسيمتها ( 2نوم - 1حمام - ريسبشن 2 قطع - مطبخ - تراس ) الشقة بالطابق الاول علوي وباطلالة شارع رئيسي بجوار منطقة الخدمات الخاصه بالمرحلة باقل توتال عقد والباقي تسهيلات في السداد لمدة 10 سنين
شقة للبيع بمدينتي 75م باطلالة شارع باقل توتال ب B14
شقق للبيع
شقة للبيع بأحدث مراحل مدينتي في الb12 مجموعة 122 بتشطيبات الشركة نموذج 01 بمساحة كلية 78متر مقسمة إلي ( 2 نوم - 1 حمام - ريسبشن - مطبخ - تراس ) بالطابق الرابع متكرر تطل علي parking بإتجاه بحري غربي وتتميز بأنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصة بالمرحلة و المسجد و بالقرب من الكرافت زون
شقه للبيع بمدينتي 78متر في الB12
شقق للبيع

شقه للبيع بمدينتي 78متر في الB12

5000000 جنيه

مدينتى
78 م
شقه للبيع بتقسط علي 10 سنوات بإحداث مراحل مدينتي في الB8 مجموعه 89 بتشطيبات الشركه بمساحه كليه 77 متر مقسه الي (2نوم - 1حمام - ريسبشن -مطبخ -2تراس ) بالطابق الثاني تطل علي بارك بإتجاه بحرى وتتميز بإنها تبعد خطوات الي النادي الرياضي وبالقرب من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد وشارع الشانزليزية
شقه للبيع بتسهيلات علي 10سنوات بمدينتي 77متر في الB8
شقق للبيع
شقة للبيع كاش في مدينتي داخل كمبوند بريفادو – PRIVADO مجموعة 93 (مدخل B) بمساحة إجمالية 84 م²، تقع في الطابق الرابع (متكرر) وتتميز باتجاه بحري غربي يوفر إضاءة طبيعية وتهوية ممتازة، مع إطلالة مباشرة على شارع رئيسي. تتكون الشقة من (2 غرفة نوم و1 حمام بالإضافة إلى ريسبشن ومطبخ و2 تراس)، بتقسيم عملي مناسب للسكن، مع تشطيب شركة مميز. تتميز الوحدة بموقع حيوي داخل بريفادو حيث تبعد خطوات قليلة عن منطقة الخدمات الخاصة بالمرحلة والمسجد، مما يوفر سهولة الوصول إلى كافة الاحتياجات اليومية. الشقة متاحة للبيع كاش، وجميع الصور المعروضة للتوضيح وقريبة من الواقع، ولطلب التفاصيل أو حجز موعد للمعاينة يرجى التواصل مع فريق المبيعات.