تحديد معاينة

ستوديو فندقي بمدينتي للبيع تقسيط بكومبوند بريفادو مساحه 65م2

4500000 جنيه
كود العقار : 44874
شقق للبيع تقسيط
المدينة : مدينتى
المرحلة : بريفـادو - PRIVADO -
النموذج :
نوع العقار : شقق
المساحة : 65 متر
التشطيب : هـاي لـوكس
الغرف : 1
اتجاة العقار : غير محدد
رقم الدور. : 2
يطل على : جاردن -

ستوديو في مدينتي للبيع تقسيط داخل كومبوند بريفادو مجموعه 92 مساحه 65 متر مقسمه الي( غرفه +حمام+مطبخ+ريسيبشن+تراس) طابق ثاني فيو جاردن، تميز (L5) تشطيب فندقي ويتميز بإنه تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاص بالمرحله والمسجد به تكيفات+أجهزه كهربائية + فرش فندقي اعلى الخامات الشقه مجهزه بكل حاجه،جاهزه للسكن او الاستثمار من اول يوم (دخل شهري من 1000 دولار الي 1500 دولار)

البيانات المالية

قيمة المقدم : 0
سنة الحجز : 2024
سنوات السداد : 7
اجمالى العقد : 6442570
المدفوع : 3000000
: --
الباقى : 3442570
: --
القسط الشهرى : 15875
عدد الاقساط المتبقية : 0
نظام سدادة : شهرى
القسط السنوى : 411500
عدد الاقساط المتبقية : 0
تاريخ استحقاقة : 0
: --
قيمة الوديعة : 0
المدفوع : 0
الباقى : 0
قيمة القسط : 0
تواريخ استحقاقها : 0
: --
: --
المطلوب : 4500000
مدفوعات الوحدة : 3000000
مدفوعات الوديعة : 0
الاوفر : 1500000
تشطيبات و عدادات : 0
صيانة : 0
الاجمالى : 4500000
متبقي اقساط 3,450,000 علي 5 سنوات البيع بالفرش والاجهزه والتكييفات

اعلانات مشابهة

شقه للبيع بتسهيلات علي40 سنه بإحداث مراحل مدينتي في الb14 مجموعه 144 بتشطيبات الشركه المميزه بمساحه كليه58متر مقسمه الي ( 1نوم - 1حمام - ريسبشن - مطبخ ) بالطابق الارضي وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد
شقه للبيع بتسهيلات علي14سنه بمدينتي في الb14 مساحه58م
شقق للبيع
شقه للبيع بتسهيلات علي 9 سنوات بمدينتي في الb8 مجموعه 88 بتشطيبات الشركه المميزه نموذج( a2 ) بمساحه كليه 61 متر مقسمه الي ( 1 نوم - 1 حمام - ريسبشن - مطبخ -2 تراس ) بالطابق الثالث تطل علي بارك بإتجاه غربي وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد وبالقرب من النادي الرياضي
شقه للبيع بتسهيلات علي 9سنوات بمدينتي  61 متر في الB8
شقق للبيع
شقة للبيع بالتقسيط بمدينتي في Privado أول و أحدث كمبوند داخل مدينتي يتميز الكمبوند بالمناظر الطبيعية و البحيرات الصناعية الكمبوند يسلم بالتكييف المركزي بالإضافة إلي تشطيبات الشركة المميزة التي لم تسبق بمدينتي مجموعة131 تشطيب الترا سوبر لوكس كلية 63م مدخلA مقسمة إلي ( 2 غرف - 1 حمام - ريسبشن - مطبخ - تراس ) بالطابق الاول متكرر بإتجاه يحري شرقي بإطلالة مميزة علي جاردن فيو بتسهيلات ف السداد حتي 2030 غير شاملة جراج شاملة تكييف