تحديد معاينة

شقه للبيع كاش بمدينتي 116متر في الB12

7300000 جنيه
شقه  للبيع  كاش بمدينتي 116متر في الB12
كود العقار : 44850
شقق للبيع كاش
المدينة : مدينتى
المرحلة : B12 -
النموذج :
نوع العقار : شقق
المساحة : 116 متر
التشطيب : سوبر لوكس
الغرف : 3
اتجاة العقار : غير محدد
رقم الدور. : ارضي + حديقة
يطل على : جاردن -

شقه للبع كاش بمدينتي في ال b12 مجموعه124بتشطيبات سوبر لوكس بمساحه كليه116متر +50حديقه خاصه مقسمه الي (3 غرف - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ -2تراس ) بالطابق الارضي بحديقه تطل علي جاردن فيو وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد وبالقرب من الكرافت زون

البيانات المالية

السعر المطلوب : 7300000
سعر المتر : 62931

اعلانات مشابهة

شقه للبيع بمدينتي في الb14احداث مراحل المدينه مجموعه 142 بتشطيبات الشركه المميزه نموذج (T04 ) بمساحه كليه 108م - 55 G مقسمه الي ( 3 غرف نوم - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الارضي بحديقة تطل علي جاردن فيو ومنطقة خدمات مستقبلية فيو بإتجاه قبلي وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد باقل مقدم واطول فترة سداد
ارضي بحديقه للبيع بمدينتي 108- 55 G جاردن فيو بجوار الخدمات
شقق للبيع
شقة للبيع فى مدينتى بتسهيلات على 12 سنة فى أرقى مراحل مدينتى b8 مجموعة 89 نموذج A66 بتشطيب الشركة المميز , مساحة كلية 126م ( 3 غرف نوم منهم غرفة ماستر بدرسينج - 3 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الثالث. بإتجاه بحرى صريح , بإطلالة مميز و فيو مفتوح على شارع رئيسي و مجموعة 83 - 88 و الشانزلزية و ميدان
بمدينتى شقة للبيع 125م بالB8 بتسهيلات على 8 سنة
شقق للبيع
شقه للبيع بتسهيلات علي10 سنوات بمدينتي في الb14 مجموعه 144 بتشطيبات الشركه بمساحه كليه 107 متر مقسمه الي ( 3نوم - 2حمام - ريسبشن - مطبخ -2 تراس ) بالطابق التاني متكرر وتبعد خطوات من من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد - جميع الصور المعروضه قريبه من الواقع وليست مطابقه له - لطلب الصور او المعاينات الرجاء التواصبل مع احد اعضاء المبيعات
شقه للبيع بتسهيلات علي 10 سنوات  بمدينتي 107متر في الB14
شقق للبيع
شـقـه للبيـع بالتقـسيـط علـي 8 سـنـوات بارقـي مراحـل مدينتـي مرحله B14 مـجمـوعـه 143 بتشـطيبـات الشـركـه المميـزه - افضـل استغـلال للمسـاحـه بـاقـل نسـبـه تهـديـر مسـاحـه كليـه 107م2 مـقسمـه الـي ( 3 نوم - 2حمام - ريسبشـن - مـطبـخ - 2 تراس ) بالطابق الخامس متكرر تـطـل علي بارك وتتميز بإنها امام منـطقـه الخـدمـات الخاصه بالمرحله والمسجد جميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات