تحديد معاينة

شقة للبيع كاش B7 طوب احمر دور اول فيو بارك

4550000 جنيه
كود العقار : 44847
شقق للبيع كاش
المدينة : مدينتى
المرحلة : B7 -
النموذج :
نوع العقار : شقق
المساحة : 96 متر
التشطيب : طوب احمر
الغرف : 2
اتجاة العقار : قبلى
رقم الدور. : 1
يطل على : بـارك - جاردن -

شقه للبيع كاش بمدينتي في الb7مجموعه 74 طوب احمر نموذج 70 بمساحه كليه 96 متر مقسمه الي ( 2 نوم - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الاول بدون تشطيب تطل علي بارك فيو وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد

البيانات المالية

السعر المطلوب : 4550000
سعر المتر : 47396

اعلانات مشابهة

شقه للبيع بمدينتي في الb15 بتشطيبات الشركه المميزه بمساحه كليه100متر مقسمه الي ( 2 نوم - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق اخامس وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد
شقه للبيع بمدينتي بالb15مساحه 100متر بالقرب من الخدمات
شقق للبيع
شقة للبيع بالتقسيط في مدينتي داخل كمبوند بريفادو (PRIVADO)، نموذج D، بمساحة كلية 100 متر مربع، وتقع في الطابق الثالث، بإطلالة مميزة على شارع جانبي وجاردن والـ Madinaty Spine، مع اتجاه بحري يوفر تهوية وإضاءة طبيعية ممتازة طوال اليوم. تتميز الوحدة بتقسيمة عملية تشمل: (2 غرف نوم – 2 حمام – ريسبشن – مطبخ – تراس)، مع تشطيب شركة مميز بجودة عالية، مناسب للسكن أو الاستثمار. تقع الشقة في موقع مميز داخل بريفادو بالقرب من الخدمات والمناطق الحيوية، مما يجعلها فرصة قوية للسكن أو إعادة البيع.
بمدينتى شقة 100 م2 بحرى للبيع تقسيط تطل على جاردن
شقق للبيع
شقه للبيع بمدينتي بتسهيلات علي 7 سنوات بكمبوند بريفادو داخل مدينتي مجموعه 132 بتشطيبات الشركه المميزه بمساحه كليه 105متر مقسمه الي ( 2 نوم - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ -2 تراس ) بالطابق الخامس بإطلاله على شارع فيو وبإتجاه البحرى وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد
بتسهيلات علي 7 سنوات شقه للبيع ببريفادو مدينتى بمساحه 105م
شقق للبيع
شقه للبيـع بالتقسيط باقل مقدم واطول فتره سداد . مساحه 93م+ 30م حديقه خاصه، بارقي واحدث مراحل مدينتي B8 مجموعه 88 التي تتميز بالتصميم المعمارى المودرن وتشطيبات الشركه المميزه - نموذج A2 - مقسم الي ( 2 غرف نوم غرفه ماستر بحمام خاص + دريسينج روم - حمام لخدمه الريسبش والضيوف + 2 قطع ريسبشن + مطبخ + تراس ) فيو جاردن اتجاه شرقي صريح دور ارضي بحديقه - العماره بالكامل 3 طبقات عزل بموقع متميز جدا جـوار خـدمـات المـرحلـه هايبر ماركت The Mart ومسجد علي بن ابي طالب -وخطوه علي مجمـع البنوك والمدرسه البريطانيه و MLS - ودقيقـه علـي Open Air Mool وبـوابـه 2 مدينتـي