تحديد معاينة

شقه للبيع بتسهيلات علي 8 سنوات بمدينتي 140متر في الB14

2843655 جنيه
شقه للبيع بتسهيلات علي 8 سنوات بمدينتي 140متر في الB14
كود العقار : 44770
شقق للبيع تقسيط
المدينة : مدينتى
المرحلة : B14 -
النموذج :
نوع العقار : شقق
المساحة : 141 متر
التشطيب : تشطيب الشركة
الغرف : 3
اتجاة العقار : غير محدد
رقم الدور. : 2
يطل على : وايد جـــاردن -

شقه للبيع بتسهيلات علي 8 سنوات بإحداث مراحل بمدينتي في الB14 مجموعه 144 بتشطيبات الشركه بمساحه كليه 141 متر مقسمه الي ( 3غرف منهم واحدة ماستر - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ -2 تراس ) بالطابق الثاني فيو وايد جاردن تتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد

البيانات المالية

قيمة المقدم : 0
سنة الحجز : 11/2024
سنوات السداد : 8
اجمالى العقد : 11384200
المدفوع : 2593655
: --
الباقى : 8790545
: --
القسط الشهرى : 0
عدد الاقساط المتبقية : 0
نظام سدادة : شهرى
القسط السنوى : 0
عدد الاقساط المتبقية : 0
تاريخ استحقاقة : 0
: --
قيمة الوديعة : 0
المدفوع : 0
الباقى : 0
قيمة القسط : 0
تواريخ استحقاقها : 0
: --
: --
المطلوب : 2843655
مدفوعات الوحدة : 2593655
مدفوعات الوديعة : 0
الاوفر : 250000
تشطيبات و عدادات : 0
صيانة : 0
الاجمالى : 2843655

اعلانات مشابهة

شقة للبيع بمدينتى بستهيلات فى السداد على 10 سنين بأقل مقدم في ال B14 مجموعه 142بتشطيبات الشركة مساحة كلية 140متر مقسمة إلى ( 3 غرف نوم ومنهم غرفه ماستر - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الثانى متكرر تطل على بارك فيو بإتجاه شرقى قبلى تتميز بأنها على بعد خطوات من خدمات المرحلة و المسجد.
شقه  للبيع بتسهيلات علي 10سنه  في الb14بمدينتي 140متر
شقق للبيع
شقه للبيع بتسهيلات علي 10 سنه بمدينتي في الB8 مجموعه 89 بتشطيبات الشركه المميزه بمساحه كليه 135متر مقيمه الي ( 3 غرف نوم منهم واحدة مساتر بحمام ودريسينج -2 حمام اضافي- ريسبشن - مطبخ - 3 تراس ) بالطابق الثاني متكرر تطل عي شارع رئيسي والنادي مباشرة فيو وتتميز بلإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد وبالقرب من النادي الرياضي بمدينتي
شقة للبيع بالتقسيط بمدينتي 135م ب B8 فيو النادي مباشرة
شقق للبيع
شقه للبيع بتقسط علي 7 سنوات بمدينتي في الb15 مجموعه 150 بتشطيبات الشركه المميزه بمساحه كليه 141 متر مقسمه الي ( 3 غرف ومنهم غرفه ماستر * 2 حمام - ريسبشن + مطبخ + 2 تراس ) بالطابق الخامس تطل علي الشارع الرئيسي وتتميز إنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد
شقه للبيع بتقسيط علي 7سنوات بمدينتي 141 متر في الB15
شقق للبيع
شقه للبيع كاش بمدينتي في الB1 مجموعه13 بتشطيبات الشركة نموذج 200 بمساحه كليه135مترمقسمه الي ( 3 نوم -2 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس) بالطابق الثالث متكر ر تطل علي بارك فيو بإتجاه شرقي وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد وبالقرب من اربيسك مول وكارفور