تحديد معاينة

بالفرش والاجهزة شقة 165م دبل فيس بB10 تشطيب خاص بالكامل

11000000 جنيه
بالفرش والاجهزة شقة 165م دبل فيس بB10 تشطيب خاص بالكامل
كود العقار : 44754
شقق للبيع كاش
المدينة : مدينتى
المرحلة : B10 -
النموذج : 07
نوع العقار : شقق
المساحة : 165 متر
التشطيب : سوبر لوكس
الغرف : 3
اتجاة العقار : شرقي غربي
رقم الدور. : 5
يطل على : وايد جـــاردن - شارع رئيسى - جاردن - الحديقة المركزية -

شقة للبيع بتشطيبات الترا سوبر لوكس بالفرش والاجهزة فى أفضل مراحل مدينتى b10 مجموعه 103 نموذج 07, مساحة كلية 165م مقسمة إلى ( 3 غرف نوم منهم غرفة ماستر - 3 حمام - مطبخ - ريسبشن - تراس ) بالطابق الخامس ويوجد اسانسير بالعمارة بإطلالة مميزة على وايد جاردن مفتوح علي السنترال بارك وجاردن فيو . فيو مفتوح و غير مجروحه نهائيا . . تتـميز بأنها قريبة مول All season park و كــارفـور و خطوات إلى منطقة الخدمات الخاصة بالمرحلة والمسجد

البيانات المالية

السعر المطلوب : 11000000
سعر المتر : 66667

اعلانات مشابهة

شقه للبيع كاش بمدينتي في الB3 مجموعه 33 بتشطيبات سوبر لوكس نموذج 300 بمساحه كليه 175 متر مقسمه الي ( 3 غرف ومنهم غرفه ماستر - 3 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الخامس متكرر تطل علي جاردن فيو بإتجاه بحري قبلي وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد
 شقه للبيع كاش بمدينتي175م في الb3 تطل على جاردن
شقق للبيع
شقه للبيع بمدينتي في الB8 مجموعه 89 بتشطيبات الشركه المميزه بمساحه كليه 155 متر مقسمه الي ( 3غرف ومنهم غرفه ماستر - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الثاني متكرر بإطلاله مميزه علي الشارع الرئيسي وبارك فيو بإتجاه شرقي وتتميز بإنها امام منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد جميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات
شقه للبيع بتقسيط علي 10 سنه بمدينتي 155متر في الB8
شقق للبيع
شقه للبيع بمدينتي في الb12 مجموعه 125 بتشطيبات الشركه نموذج ( 07 ) بمساحه كليه 165 متر مقسمه الي ( 3 غرف ومنهم غرفه ماستر بحمام ودريسنج روم - 2 حمام إضافي - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الخامس تطل علي جاردن فيو وبارك بإتجاه بحري قبلي وتتميز بإنها قريبة من المسجد و الخدمات
مدينتى شقه 165م للبيع بال b12 تشطيب خاص وايدجاردن فيو
شقق للبيع
للبيع بمدينتي بالB8 مجموعة 83 بمساحة كلية 176متر مقسمة إلي ( 3 غرف نوممنهم واحدة ماستر - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الخامس متكرر باتجاه غربي بحري تطل على شارع تشطيب سوبر لوكس تتميز بأنها علي بعد خطوات من شارع الشانزلزيه الترفيهي وبجوار منطقة الخدمات الخاصة بالمرحلة و المسجد وقريبة جدا من مجموع البنوك والمدارس