تحديد معاينة

شقه للبيع بتسهيلات علي 10 سنوات بمدينتي 79متر في الB14

15850000 جنيه
شقه للبيع بتسهيلات علي 10 سنوات  بمدينتي 79متر في الB14
كود العقار : 44536
شقق للبيع تقسيط
المدينة : مدينتى
المرحلة : B14 -
النموذج :
نوع العقار : شقق
المساحة : 79 متر
التشطيب : تشطيب شركة مميز
الغرف : 2
اتجاة العقار : غير محدد
رقم الدور. : 5

شقه للبيع بتسهيلات علي 10سنوات بمدينتي في الB14 احداث مراحل المدينه مجموعه 143 بتشطيبات الشركه بمساحه كليه 79 متر مقسمه الي ( 2غرف - 1 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الخامس ر تطل علي جاردن تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد جميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات

البيانات المالية

قيمة المقدم : 0
سنة الحجز : 2024
سنوات السداد : 10
اجمالى العقد : 6688680
المدفوع : 15500000
: --
الباقى : -8811320
: --
القسط الشهرى : 0
عدد الاقساط المتبقية : 0
نظام سدادة : شهرى
القسط السنوى : 0
عدد الاقساط المتبقية : 0
تاريخ استحقاقة : 0
: --
قيمة الوديعة : 0
المدفوع : 0
الباقى : 0
قيمة القسط : 0
تواريخ استحقاقها : 0
: --
: --
المطلوب : 15850000
مدفوعات الوحدة : 15500000
مدفوعات الوديعة : 0
الاوفر : 350000
تشطيبات و عدادات : 0
صيانة : 0
الاجمالى : 15850000
الشهري مجمع في شيك واحد فالسنه في شهر 4 والسنوي شهر 10

اعلانات مشابهة

شقه للبيع بريفادو بمدينتي مجموعه 92 مدخل(A) بتشطيبات الشركه المميزه بمساحه كليه 84 متر مقسمه الي ( 2نوم - 1 حمام - ريسبشن - مطبخ - تراس ) بالطابق التاني بإطلاله البحيرات وتتميز بإنها بالقرب من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد
شقه للبيع ببريفادو بتسهيلات في السداد مجموعه92 مساحه84متر
شقق للبيع
شقه استديو للبيع بتسهيلات علي7 سنوات بمدينتي في بريفادو مجموعه 132 بتشطيبات شركة مميزة مدخل (a) بمساحه كليه 70 متر - 35 حديقة مقسمه لي ( 1 نوم - 1 حمام - ريسبشن - مطبخ - تراس ) بالطابق الارضي بحديقة باطلالة على بارك باتجاة بحرى شرقى
استديو للبيع فى كومبوند بريفادو ارضى 70م + حديقة 35م
شقق للبيع
للبيـــع بمدينتــى بكمبوند بريفادو شقه 84م عباره عن غرفتين و حمام ومطبخ وريسبشن دور خامس واجهه قبلى فيو شارع قريبه من النادى والخدمات اقساط حتى 2032
بمدينتى شقة 84 م2  للبيع ببريفادو مستلمه تطل على شارع رئيسى
شقق للبيع
شقه للبيع ب بتقسيط علي 10 سنوات بمدينتي بإحداث المراحل b14 مجموعة 144 بتشطيبات الشركه المميزه نموذج ( t01) بمساحه كليه 79متر الي ( 2غرف -1 حمام - ريسبشن قطعتين - مطبخ -2 تراس ) بالطابق الثاني متكرر تطل علي الشارع الرئيسي بإتجاه قبلي وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد و امام منطقه الجامعه المستقبلية جميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات