تحديد معاينة

شالية 129م للبيع بمارينا C بحري غربي عالبحر مباشر

3629200 جنيه
كود العقار : 42652
شاليهات للبيع تقسيط
المدينة : SouthMED EGYPT
المرحلة : Marina C -
النموذج :
نوع العقار : شاليهات
المساحة : 129 متر
التشطيب : تشطيب شركة مميز
الغرف : 2
اتجاة العقار : بحري غربي
رقم الدور. : 4
يطل على : البحر - Sea View -

شاليه للبيع بمارينا C بمشـروع ساوث ميد ايجيبت - SOUTHMED لمجموعة طلعت مصطفي بالساحل الشمالي الكيلو 165 بمنطقة الضبعة شالية 129متر مقسم الي(-2نوم -2حمام -ريسبشن -مطبخ - تراس ) بإطلالة مميزه علي المارينا - البحر - كيمبنسكي شاليهات فندقية بالدور الرابع مرتفع موقع مميز ويعد مشروع SouthMED أكبر مشروع ساحلي سياحي وسكني وفندقي متكامل الخدمات بالساحل الشمالي

البيانات المالية

قيمة المقدم : 0
سنة الحجز : 2025/5
سنوات السداد : 8
اجمالى العقد : 31252300
المدفوع : 3629200
: --
الباقى : 27623100
: --
القسط الشهرى : 0
عدد الاقساط المتبقية : 0
نظام سدادة : شهرى
القسط السنوى : 0
عدد الاقساط المتبقية : 0
تاريخ استحقاقة : 0
: --
قيمة الوديعة : 0
المدفوع : 0
الباقى : 0
قيمة القسط : 0
تواريخ استحقاقها : 0
: --
: --
المطلوب : 3629200
مدفوعات الوحدة : 3629200
مدفوعات الوديعة : 0
الاوفر : 0
تشطيبات و عدادات : 0
صيانة : 0
الاجمالى : 3629200

اعلانات مشابهة

للبيع بسـاوث ميد ايجيب شـالية بمارينا A حجز افتتاح دور متكرر اطلالة مفتوحة علي البحر مباشرة والمارينا وجاردن وحمام سباحة دور متكرر اتجاه بحري موقع مميز حجز اول يوم افتتاح تشطيب مميز بالتقسيط علي 12 سنة بدون مصاريف نقل ملكية جميع الاقساط مسددة حتي تاريخة
شالية مارينا 122م للبيع بالتقسيط بساوث ميد الساحل حجز افتتاح
شاليهات للبيع
شاليه للبيع بمنطقة C1 بمشـروع ساوث ميد ايجيبت لمجموعة طلعت مصطفي بالساحل الشمالي الكيلو 165 بمنطقة الضبعة شالية 127م2 مقسم الي(2 غرف نوم + 2حمام+ ريسبشن +مطبخ+ تراس) دور تاني موقع مميز يسلم اول 2029 كامل الخدمات والتشطيبات ويعد مشروع SouthMED أكبر مشروع ساحلي سياحي وسكني وفندقي متكامل الخدمات بالساحل الشمالي
شاليه 127م للبيع في SouthMED فيو للاجون CH1بتسهيلات
شاليهات للبيع
شاليه للبيع بتسهيلات علي 12 سنه فى مجموعة CH1 في SOUTHMED بالطابق الثالث باطلاله علي اللاجون مساحه 122متر تقسيمة الشقه (2 غرف نوم - 2 حمام - مطبخ - تراس ) باتجاه غـربى , بإطلالة مميزة على اللاجون مباشر
شالية فى SOUTHMED مساحة 122م للبيع بتسهيلات 12سنة لاجون فيو
شاليهات للبيع
شاليه للبيع بمنطقة CH03 بمشـروع ساوث ميد ايجيبت - SOUTHMED لمجموعة طلعت مصطفي بالساحل الشمالي الكيلو 165 بمنطقة الضبعة شالية 120 متر مقسم الي (2نوم منهم واحده ماستر بحمام -2حمام- ريسبشن-مطبخ) بإطلالة مميزه دور اول طرفى موقع مميز ويعد مشروع SouthMED أكبر مشروع ساحلي سياحي وسكني وفندقي متكامل الخدمات بالساحل الشمالي