تحديد معاينة

شقه للبيع كاش مدينتي في الb15مساحه 150متر

8500000 جنيه
شقه للبيع كاش مدينتي في الb15مساحه 150متر
كود العقار : 41732
شقق للبيع كاش
المدينة : مدينتى
المرحلة : B15 -
النموذج :
نوع العقار : شقق
المساحة : 150 متر
التشطيب : تشطيب الشركة
الغرف : 3
اتجاة العقار : بحرى
رقم الدور. : 2
يطل على : وايد جـــاردن -

شقه للبيع كاش بإحداث مراحل مدينتي في الb15 بتشطيبات الشركه المميزه بمساحه كليه 150 متر مقسمه الي ( 3 غرف ومنهم غرفه ماستر بحمام ودريسنج روم - 3حمام - ريسبشن - مطبخ - 2تراس ) بالطابق الثاني متكرر بإطلاله مميزه علي وايد جاردن فيو بإتجاه بحري وتتميز إنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد

البيانات المالية

السعر المطلوب : 8500000
سعر المتر : 56667

اعلانات مشابهة

شقة للبيع بالتقسيط علي 10 سنوات بمدينتي b14 مجموعه 143 بتشطيبات الشركه المميزه بمساحه كليه 142م تقسيمتها (3غرف ومنهم غرفه ماستر - 2حمام - ريسبشن 2قطع -مطبخ - تراس ) الشقة بالطابق الرابع متكرر باطلالة جاردن وبارك الشقة باقل مقدم واطول فترة سداد وتتميز بالقرب من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله و المسجد جميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات
شقة 142م للبيع بمدينتي B14 وايد جاردن + بارك بحري تقسيط
شقق للبيع
شقه للبيع بتسهيلات علي 10سنه بمدينتي في الB14 مجموعه 143 بإحداث مراحل المدينه بتشطيبات الشركه بمساحه كليه 140متر مقسمه الي (3 نوم منهم غرفة ماستر - 2 حمام- ريسبشن- مطبخ -2تراس ) بالطابق الرابع علوي بإطلاله مميزه علي وايد جاردن وتتميز بإنها تبعد خطوات من من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد
شقه للبيع بتسهيلات علي 10سنوات بمدينتي 140متر في الB14
شقق للبيع
شقه للبيع كاش بمدينتي في الb6 مجموعه 61 بتشطيبات الشركه بمساحه كليه140 متر مقسمه الي (3نوم ومنهم غرفه ماستر -2 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الثاني متكرر تطل علي وايد جاردن فيو والشارع الرئيسي بإتجاه بحري قبلي وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله
شقه  للبيع  كاش بمدينتي 140 متر في الB6
شقق للبيع
شقه للبيع بتسهيلات علي10سنوات بمدينتي في الB14 مجموعه 144 بإحداث مراحل المدينه بتشطيبات الشركه بمساحه كليه 140متر مقسمه الي (3 غرف ومنهم غرفه ماستر - 2 حمام- ريسبشن- مطبخ تراس ) بالطابق الرابع متكرر بإطلاله علي وايد جاردن فيو بإتجاه بحري وتتميز بإنها تبعد خطوات من من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد جميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات