تحديد معاينة

شقه للبيع بتسهيلات علي 10 سنوات بمدينتي 107متر في الB14

1585750 جنيه
شقه للبيع بتسهيلات علي 10 سنوات بمدينتي 107متر في الB14
كود العقار : 41599
شقق للبيع تقسيط
المدينة : مدينتى
المرحلة : B14 -
النموذج :
نوع العقار : شقق
المساحة : 107 متر
التشطيب : تشطيب الشركة
الغرف : 3
اتجاة العقار : غير محدد
رقم الدور. : 4

شقه للبيع بتسهيلات علي10 سنوات بمدينتي في الb14 مجموعه 144 بتشطيبات الشركه بمساحه كليه 107 متر مقسمه الي ( 3نوم - 2حمام - ريسبشن - مطبخ -2 تراس ) بالطابق الرابع متكرر وتبعد خطوات من من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد - جميع الصور المعروضه قريبه من الواقع وليست مطابقه له - لطلب الصور او المعاينات الرجاء التواصبل مع احد اعضاء المبيعات

البيانات المالية

قيمة المقدم : 0
سنة الحجز : 0
سنوات السداد : 10
اجمالى العقد : 8568540
المدفوع : 1335750
: --
الباقى : 7232790
: --
القسط الشهرى : 0
عدد الاقساط المتبقية : 0
نظام سدادة : شهرى
القسط السنوى : 0
عدد الاقساط المتبقية : 0
تاريخ استحقاقة : 0
: --
قيمة الوديعة : 0
المدفوع : 0
الباقى : 0
قيمة القسط : 0
تواريخ استحقاقها : 0
: --
: --
المطلوب : 1585750
مدفوعات الوحدة : 1335750
مدفوعات الوديعة : 0
الاوفر : 250000
تشطيبات و عدادات : 0
صيانة : 0
الاجمالى : 1585750

اعلانات مشابهة

شقه للبيع بتسهيلات علي 10سنوات في الB14 مجموعه 143 بتشطيبات الشركه المميزه بمساحه كليه107 متر مقمسه الي ( 3 نوم - 2 حمام -ريسبشن -مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الثاني متكرر تطل علي الشارع الرئيسي وبارك فيو بإتجاه بحري وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد
شقه للبيع بتسهيلات علي 10 سنوات  بمدينتي 107متر في الB14
شقق للبيع
شقه للبيع بمدينتي بتسهيلات علي 10سنه بإحداث مراحل المدينه في الB14 مجموعه 142 بتشطيبات الشركه بمساحه كليه 107متر مقسمه الي ( 3 غرف - 2 حمام - رييسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الثاني متكرر تطل علي بارك فيوبإتجاه بحري تتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد جميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات
شقه للبيع بتسهيلات علي 10 سنوات  بمدينتي 107متر في الB14
شقق للبيع
شقه للبيع بتسهيلات علي 10 سنوات بمدينتي في الb14 مجموعه 142 بتشطيبات الشركه بمساحه كليه 106 متر مقمسه الي ( 3 غرف - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - تراس) بالطابق الثالث تطل علي بارك وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد
شقه للبيع بالتقسيط فى مدينتى b14
شقق للبيع

شقه للبيع بالتقسيط فى مدينتى b14

2200000 جنيه

مدينتى
106 م
شـقـه للبيـع بالتقـسيـط علـي 10 سـنـوات بارقـي مراحـل مدينتـي مرحله B14 مـجمـوعـه 143 بتشـطيبـات الشـركـه المميـزه - افضـل استغـلال للمسـاحـه بـاقـل نسـبـه تهـديـر مسـاحـه كليـه 109م2 مـقسمـه الـي ( 3 نوم - 2حمام - ريسبشـن - مـطبـخ - 2 تراس ) بالطابق الاول متكرر تـطـل علي بارك وتتميز بإنها امام منـطقـه الخـدمـات الخاصه بالمرحله والمسجد