تحديد معاينة

شاليه للبيع بالتقسيط حجز افتتاح SOUTHMED 131 متر

1800000 جنيه
شاليه للبيع بالتقسيط حجز افتتاح SOUTHMED 131 متر
كود العقار : 41533
شاليهات للبيع تقسيط
المدينة : SouthMED EGYPT
المرحلة : C1 -
النموذج : A
نوع العقار : شاليهات
المساحة : 131 متر
التشطيب : تشطيب شركة مميز
الغرف : 2
اتجاة العقار : شرقى
رقم الدور. : 3
يطل على : الاجون - منطقة البحيرات -

شاليه للبيع بمنطقة C1 بمشـروع ساوث ميد ايجيبت لمجموعة طلعت مصطفي بالساحل الشمالي الكيلو 165 بمنطقة الضبعة شالية 131م2 مقسم الي(2 نوم ماستر + 4 حمام+ ريسبشن +مطبخ+ 2 تراس+ غرفة نانى بحمام خاص ) بإطلالة مباشرة علي لاجون دور تالت باتجاه شرقى بموقع مميز يسلم اول 2029 كامل الخدمات والتشطيبات ويعد مشروع SouthMED أكبر مشروع ساحلي سياحي وسكني وفندقي متكامل الخدمات بالساحل الشمالي

البيانات المالية

قيمة المقدم : 0
سنة الحجز : 2024
سنوات السداد : 12
اجمالى العقد : 14708010
المدفوع : 1500000
: --
الباقى : 13208010
: --
القسط الشهرى : 0
عدد الاقساط المتبقية : 0
نظام سدادة : شهرى
القسط السنوى : 0
عدد الاقساط المتبقية : 0
تاريخ استحقاقة : 0
: --
قيمة الوديعة : 0
المدفوع : 0
الباقى : 0
قيمة القسط : 0
تواريخ استحقاقها : 0
: --
: --
المطلوب : 1800000
مدفوعات الوحدة : 1500000
مدفوعات الوديعة : 0
الاوفر : 300000
تشطيبات و عدادات : 0
صيانة : 0
الاجمالى : 1800000

اعلانات مشابهة

شاليه للبيع بمنطقة C1 بمشـروع ساوث ميد ايجيبت لمجموعة طلعت مصطفي بالساحل الشمالي الكيلو 165 بمنطقة الضبعة شالية 131م2 مقسم الي3 نوم ماستر +2حمام+ ريسبشن +مطبخ+ تراس+ غرفة نانى بحمام خاص ) بإطلالة مباشرة علي لاجون دور تالت باتجاه شرقى بموقع مميز يسلم اول2028 كامل الخدمات والتشطيبات ويعد مشروع SouthMED أكبر مشروع ساحلي سياحي وسكني وفندقي متكامل الخدمات بالساحل الشمالي
شاليهات للبيع
بSouthMED EGYPT بمساحة كلية132 م2 بالطابق 2 - C1 نموذج B بحرى تطل على الاجون - منطقة البحيرات - عبارة عن 2 غرف نوم 2 حمام تشطيب شركة مميز للبيع تقسيط
بSouthMED EGYPT  132 م2 بحرى للبيع تقسيط تطل على الاجون - منطقة البحيرات
شاليهات للبيع
بإطلالة لن تتكرر وبموقع مميز جدا وفيـو مزدوج علي مارينا وشاطئ بحر ومرسي اليخوت مباشرة للبيع بسـاوث ميد ايجيب شـالية بمارينا B حجز افتتاح دور متكرر رابع مرتفع اطلالة مموقع مميز تشطيب متكامل بالتقسيط علي 12 سنة أعلي تمييز ممكن L10 يتكون من 2 نوم ماستر 2 حمام 2 تراس
شاليه على المارينا مباشر للبيع بالتقسيط SOUTHMED 122 M
شاليهات للبيع
الشــالية الأفضل في عمارات SOUTHMED بإطلالة مباشرة علي مارينا ساوث ميد المارينا الاقوي في البحر المتوسط تعادل مارينا اكبر الدول مثل اليونان وإيطاليا وكذلك اطلالة علي البحيرات وشاطئ مشروع لا كانتينا ووحدات فندقية ، شاليه للبيع بالتقسيط بمنطقة الساوث ميد SouthMED التابعة لمجموعة طلعت مصطفي بمساحه كلية 133 متر بالـ CH1 دور الثالث علوي تقسيمتها ( 3 غرف غرفتين نوم كل غرفة بحمام خاص ودريسينج أيضا - غرفه مربيه بحمام خاص - حمام ضيوف - ريسبشن 2 قطع - مطبخ امريكان - أفضل تراس بالمشروع ) وبتسهيلات لمدة 12 سنه2