تحديد معاينة

شاليه فيو لاجون للبيع بالتقسيط SOUTHMED 120 متر

3050000 جنيه
شاليه فيو لاجون للبيع بالتقسيط SOUTHMED 120 متر
كود العقار : 41388
شاليهات للبيع تقسيط
المدينة : SouthMED EGYPT
المرحلة : C3 -
النموذج : B1
نوع العقار : شاليهات
المساحة : 120 متر
التشطيب : تشطيب شركة مميز
الغرف : 2
اتجاة العقار : بحرى
رقم الدور. : 1
يطل على : الاجون - منطقة البحيرات -

شاليه للبيع بمنطقة CH03 بمشـروع ساوث ميد ايجيبت - SOUTHMED لمجموعة طلعت مصطفي بالساحل الشمالي الكيلو 165 بمنطقة الضبعة شالية 120 متر مقسم الي (2نوم منهم واحده ماستر بحمام -2حمام- ريسبشن-مطبخ) بإطلالة مميزه دور اول طرفى موقع مميز ويعد مشروع SouthMED أكبر مشروع ساحلي سياحي وسكني وفندقي متكامل الخدمات بالساحل الشمالي

البيانات المالية

قيمة المقدم : 0
سنة الحجز : 2024
سنوات السداد : 12
اجمالى العقد : 11630180
المدفوع : 2900000
: --
الباقى : 8730180
: --
القسط الشهرى : 0
عدد الاقساط المتبقية : 0
نظام سدادة : شهرى
القسط السنوى : 0
عدد الاقساط المتبقية : 0
تاريخ استحقاقة : 0
: --
قيمة الوديعة : 0
المدفوع : 0
الباقى : 0
قيمة القسط : 0
تواريخ استحقاقها : 0
: --
: --
المطلوب : 3050000
مدفوعات الوحدة : 2900000
مدفوعات الوديعة : 0
الاوفر : 150000
تشطيبات و عدادات : 0
صيانة : 0
الاجمالى : 3050000

اعلانات مشابهة

شاليه للبيع بتسهيلات علي 12 سنه في SOUTHMED مجموعه ( CH01) بنشطيبات الشركه المميزه نموذج ( A ) بمساحه 127 متر تقسيمة الشقه (3غرف -3حمام - ريسبشن - مطبخ - تراس) بالطابق الثاني ى وتتميز بإطلالها علي اللاجون
شاليه 127 متر للبيع في SOUTHMED
شاليهات للبيع

شاليه 127 متر للبيع في SOUTHMED

1050000 جنيه

SouthMED EGYPT
127 م
شاليه للبيع بتسهيلات علي 10 سنه في SOUTHMED مجموعه ( CH03) بنشطيبات الشركه المميزه نموذج ( A1 ) بمساحه 116 متر تقسيمة الشقه (2غرف -2حمام - ريسبشن - مطبخ - تراس) بالطابق الاول وتتميز بإطلالها علي اللاجون
شاليه 116متر للبيع في SOUTHMED
شاليهات للبيع

شاليه 116متر للبيع في SOUTHMED

1300000 جنيه

SouthMED EGYPT
116 م
شاليه للبيع بتسهيلات علي 12 سنه في SOUTHMED مجموعه ( CH03 ) بنشطيبات الشركه المميزه نموذج ( B3 ) بمساحه 111 متر تقسيمة الشقه (2 غرف - 2حمام - ريسبشن - مطبخ - تراس) بالطابق الارضي باتجاه بحرى وتتميز بإطلالها علي اللاجون
شاليه 111 متر للبيع في SOUTHMED فيو لاجون
شاليهات للبيع
شاليه للبيع بمنطقة CH03 بمشـروع ساوث ميد ايجيبت - SOUTHMED لمجموعة طلعت مصطفي بالساحل الشمالي الكيلو 165 بمنطقة الضبعة شالية120متر مقسم الي (2نوم -2حمام- ريسبشن-مطبخ) بإطلالة مميزه دور رابع موقع مميز ويعد مشروع SouthMED أكبر مشروع ساحلي سياحي وسكني وفندقي متكامل الخدمات بالساحل الشمالي