تحديد معاينة

فيلا مستقلة للبيع بنور نموذج B وايدجاردن فيو

5800000 جنيه
 فيلا مستقلة للبيع بنور نموذج B  وايدجاردن فيو
كود العقار : 41017
فيلات للبيع تقسيط
المدينة : نور
المرحلة : VG3 -
النموذج : B
نوع العقار : فيلات
المساحة : 491 متر
مساحة المبنى : 292
التشطيب : طوب احمر
الغرف : 3
اتجاة العقار : شرقي غربي
يطل على : وايد جـــاردن -

بمدينة نور احدي مشاريع مجموعه طلعت مصطفي TMG فيلا مستقلة للبيع بالتقسيط بV3 بمجموعه 31 نموذج B بمساحة ارض 491 متر - مساحة مباني 292 تقسيمتها ( مدخل - ريسبشن 4 قطع - مطبخ - غرفة مربية بالحمام - غرفة سائق بالحمام - حمام ضيوف + 3 نوم منهم واحده ماستر بالدريسنج روم - ليفينج روم - 1 حمام اضافي - 2 تراس + بالروؤف ليفينج روم - تراس ) باتجاه شرقي غربي جاردن فيو موقعها مميز جدا

البيانات المالية

قيمة المقدم : 0
سنة الحجز : 2024
سنوات السداد : 13
اجمالى العقد : 26995210
المدفوع : 3800000
: --
الباقى : 23195210
: --
القسط الشهرى : 0
عدد الاقساط المتبقية : 0
نظام سدادة : شهرى
القسط السنوى : 0
عدد الاقساط المتبقية : 0
تاريخ استحقاقة : 0
: --
قيمة الوديعة : 0
المدفوع : 0
الباقى : 0
قيمة القسط : 0
تواريخ استحقاقها : 0
: --
: --
المطلوب : 5800000
مدفوعات الوحدة : 3800000
مدفوعات الوديعة : 0
الاوفر : 2000000
تشطيبات و عدادات : 0
صيانة : 0
الاجمالى : 5800000

اعلانات مشابهة

فيلا مستقلة للبيع بالتقسيط بمدينة نور بمساحة ارض 491 - مساحة مباني 292 م تقسيمتها ( ريسبشن 3 قطع - مطبخ - تراس - غرفة مربية بالحمام - 3 نوم منهم واحده ماستر - 3حمام - ليفينج روم - غرفة روؤف بالحمام ) الفيلا دبل فبس قبلي بحري باطلالة نارو جاردن فيو بمقدم وبتسهيلات لمدة 12 سنة
فيلا مستقلة للبيع بمدينتي دبل فيس 491م نموذج B
فيلات للبيع
بمدينة نور احدي مشاريع مجموعه طلعت مصطفي بمساحة كلية 491 م - مباني 292م الفيلا دبل فيس باتجاه شرقي غربي وباطلالة وايد جاردن فيو الفيلا بجوار منطقة الخدمات الخاصة بمنطقة الخدمات الخاصة بالمرحلة تقسيمتها ( ريسبشن 3 قطع - مطبخ - غرفة مربية بالحمام - تراس - حديقة خاصة ) الدور الاول ( 3نوم منهم واحدة ماستر - 3حمام - ليفينج روم -غرفة روؤف بالحمام ) الفيلا باقل مقدم واطول فترة سداد
فيلا مستقلة للبيع باوفر مميز 491م وايد جاردن فيو نور
فيلات للبيع
آقرب استلام ممكن وبآقل اجمالي عقد فيلا للبيع بنور smart city احدي مشاريع مجموعه طلعت مصطفي TMG فيلا مستقلة للبيع بالتقسيط بV3 بمجموعه 32 نموذج B بمساحة ارض 493م - مساحة مباني 292 تقسيمتها ( مدخل - ريسبشن 4 قطع - مطبخ - غرفة مربية بالحمام - غرفة سائق بالحمام - حمام ضيوف + 3 نوم منهم واحده ماستر بالدريسنج روم - ليفينج روم - 1 حمام اضافي - 2 تراس + بالروؤف ليفينج روم - تراس ) باتجاه شرقي غربي والحديقة ميل بحري جاردن فيو ? ناصية ممر ? موقع مميز جدا مبنية بالفعل استلام نهاية 2026 بجانب sector one