أتصل الآن تحديد معاينة كود العقار : 40860 شاليهات للبيع تقسيط المدينة : SouthMED EGYPT المرحلة : C3 - النموذج : B1 نوع العقار : شاليهات المساحة : 121 متر التشطيب : تشطيب شركة مميز الغرف : 3 اتجاة العقار : غير محدد رقم الدور. : 3 شاليه للبيع بمنطقة CH03 بمشـروع ساوث ميد ايجيبت - SOUTHMED لمجموعة طلعت مصطفي بالساحل الشمالي الكيلو 165 بمنطقة الضبعة شالية121متر مقسم الي (2نوم -2حمام- ريسبشن-مطبخ) بإطلالة مميزه دور تالت موقع مميز ويعد مشروع SouthMED أكبر مشروع ساحلي سياحي وسكني وفندقي متكامل الخدمات بالساحل الشمالي البيانات المالية قيمة المقدم : 0 سنة الحجز : 8/2024 سنوات السداد : 8 اجمالى العقد : 11852180 المدفوع : 2603000 : -- الباقى : 9249180 : -- القسط الشهرى : 0 عدد الاقساط المتبقية : 0 نظام سدادة : شهرى القسط السنوى : 0 عدد الاقساط المتبقية : 0 تاريخ استحقاقة : 0 : -- قيمة الوديعة : 0 المدفوع : 0 الباقى : 0 قيمة القسط : 0 تواريخ استحقاقها : 0 : -- : -- المطلوب : 3103000 مدفوعات الوحدة : 2603000 مدفوعات الوديعة : 0 الاوفر : 500000 تشطيبات و عدادات : 0 صيانة : 0 الاجمالى : 3103000 اتصل الآن نوران 01103940893 احمد رفعت 01029290138 خالد رضوان 01103940897 م / حمدي أحمد 01112233433 - 01022664477 عمر بيـومي 01103096007 د/عـبدالفتــاح 01022664499 - 01112241222 اسراء سعيد 01101201216 طارق 01103940896 كريـم أحـمد 01117888421 د اميرة الجوهري 01103940894 احمد حامد 01149985137 أو سجل اتصال الاسم * الهاتف * الرسالة اود حجز هذا العقار , رجاء الاتصال بى فى اقرب وقت ممكن تأكيد الحجز *Required اعلانات مشابهة شاليه للبيع بتسهيلات علي 12 سنه في SOUTHMED مجموعه ( CH01) بنشطيبات الشركه المميزه نموذج ( B ) بمساحه 118 متر تقسيمة الشقه (2غرف -2حمام - ريسبشن - مطبخ - تراس) بالطابق الثالث وتتميز بإطلالها علي اللاجون شاليهات للبيع شاليه 118متر للبيع في SOUTHMED 1100000 جنيه SouthMED EGYPT 118 م شاليه للبيع بتسهيلات علي 12 سنه في SOUTHMED مجموعهC1 بنشطيبات الشركه المميزه بمساحه 127 متر نموذج(A)تقسيمة (2 غرف - 2حمام - ريسبشن - مطبخ - تراس) بالطابق الثاني وتتميز بإطلالها علي اللاجون شاليهات للبيع شالية فى SOUTHMED مساحة 127م للبيع بتسهيلات 12سنة, CH01 2310000 جنيه SouthMED EGYPT 127 م شاليه للبيع بتسهيلات علي 12 سنه في SOUTHMED مجموعه ( CH03 ) بنشطيبات الشركه المميزه نموذج ( B3 ) بمساحه 111 متر تقسيمة الشقه (2 غرف - 2حمام - ريسبشن - مطبخ - تراس) بالطابق الارضي باتجاه بحرى وتتميز بإطلالها علي اللاجون شاليهات للبيع شاليه 111 متر للبيع في SOUTHMED فيو لاجون 676950 جنيه SouthMED EGYPT 111 م شاليه للبيع بتسهيلات علي 12 سنه في SOUTHMED مجموعهC1 بنشطيبات الشركه المميزه بمساحه 127 متر تقسيمة (2 غرف - 2حمام - ريسبشن - مطبخ - تراس) بالطابق الثاني وتتميز بإطلالها علي اللاجون شاليهات للبيع شالية فى SOUTHMED مساحة 127م للبيع بتسهيلات 12سنة, لاجون فيو 1750000 جنيه SouthMED EGYPT 127 م شاليه للبيع بتسهيلات في السداد في SOUTHMED مجموعه (CH3 ) بنشطيبات الشركه المميزه نموذج ( A1 ) بمساحه 112 متر علي اكبر نقطة بالاجون تقسيمة الشقه (2 غرف - 2حمام - ريسبشن - مطبخ - تراس) بالطابق التاني وتتميز بانها تطل علي الاجون وبجانب خدمات المرحلة شاليهات للبيع شاليه 112 متر للبيع في SOUTHMED 2103000 جنيه SouthMED EGYPT 112 م