تحديد معاينة

شقه 140 متر للبيع بالتقسيط فى مدينتي B14

3230000 جنيه
شقه 140 متر للبيع بالتقسيط فى مدينتي B14
كود العقار : 40433
شقق للبيع تقسيط
المدينة : مدينتى
المرحلة : B14 -
النموذج :
نوع العقار : شقق
المساحة : 141 متر
التشطيب : تشطيب الشركة
الغرف : 3
اتجاة العقار : قبلي غربي
رقم الدور. : 5
يطل على : بـارك -

شقه للبيع بمدينتي في الb14احداث مراحل المدينه مجموعه 141 بتشطيبات الشركه نموذج (T06 ) اعلى تميز L10 بمساحه كليه 140 متر مقسمه الي ( 3 غرف ومنهم غرفه ماستر - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الخامس تطل علي بارك باتجاه قبلي غربى وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد

البيانات المالية

قيمة المقدم : 0
سنة الحجز : 2023
سنوات السداد : 12
اجمالى العقد : 6314350
المدفوع : 930000
: --
الباقى : 5384350
: --
القسط الشهرى : 0
عدد الاقساط المتبقية : 0
نظام سدادة : شهرى
القسط السنوى : 0
عدد الاقساط المتبقية : 0
تاريخ استحقاقة : 0
: --
قيمة الوديعة : 0
المدفوع : 0
الباقى : 0
قيمة القسط : 0
تواريخ استحقاقها : 0
: --
: --
المطلوب : 3230000
مدفوعات الوحدة : 930000
مدفوعات الوديعة : 0
الاوفر : 2300000
تشطيبات و عدادات : 0
صيانة : 0
الاجمالى : 3230000

اعلانات مشابهة

شقه للبيع بمشروع بريفادو مدينتي أول كمباوند سكني متكامل الخدمات داخل مدينتي شـقة بمساحة اجمالية 137 مـتر مقسمة الي (ريسبشن- مطبخ -3 نوم -2 حمام -تراس) موقع مميز بالطابق الثالث بإطلالة مميزه علي وايد جاردن الشقة بالتقسيط لمدة 10 سنوات
للبيع ببريفادو مدينتي شقة 137م بتسهيلات علي10سنوات مجموعه132
شقق للبيع
شقه للبيع بمدينتي في الb14 احداث مراحل المدينه مجموعه 144 بتشطيبات الشركه بمساحه كليه 141م مقسمه الي ( 3 غرف نوم منهم واحدة ماستر - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الثاني متكرر تطل علي وايد جاردن بإتجاه شرقي وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد باقل مقدم واطول فترة سداد جميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات
 شقه للبيع بتسهيلات علي 10سنوات بمدينتي 142متر بالB14
شقق للبيع
شقة للبيع بالتقسيط علي 10 سنوات بمدينتي مجموعه 142 في الb14 بتشطيبات الشركه المميزه بمساحه كلية 140متر تقسيمتها ( 3نوم منهم غرفه ماستر - 2حمام اضافي - ريسبشن 3 قطع - - مطبخ - 2تراس ) بالطابق الاول متكرر بإتجاه غربي وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجدجميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات