تحديد معاينة

شاليه 133م للبيع في SouthMED فيو المارينا والبحر CH1بتسهيلات

1900000 جنيه
كود العقار : 40315
شاليهات للبيع تقسيط
المدينة : SouthMED EGYPT
المرحلة : C1 -
النموذج :
نوع العقار : شاليهات
المساحة : 133 متر
التشطيب : تشطيب شركة مميز
الغرف : 3
اتجاة العقار : بحرى
رقم الدور. : 3
يطل على : الاجون - منطقة البحيرات -

شاليه للبيع بمنطقة C1 بمشـروع ساوث ميد ايجيبت لمجموعة طلعت مصطفي بالساحل الشمالي الكيلو 165 بمنطقة الضبعة شالية 133م2 مقسم الي(3 نوم منهم غرفه ماستر بدريسنج + 2حمام+ ريسبشن +مطبخ+ تراس) بإطلالة مباشرة علي لاجون دور ثالث بموقع مميز يسلم اول 2029 كامل الخدمات والتشطيبات ويعد مشروع SouthMED أكبر مشروع ساحلي سياحي وسكني وفندقي متكامل الخدمات بالساحل الشمالي

البيانات المالية

قيمة المقدم : 0
سنة الحجز : 3/7/2024
سنوات السداد : 8
اجمالى العقد : 11503200
المدفوع : 1400000
: --
الباقى : 10103200
: --
القسط الشهرى : 0
عدد الاقساط المتبقية : 0
نظام سدادة : شهرى
القسط السنوى : 0
عدد الاقساط المتبقية : 0
تاريخ استحقاقة : 0
: --
قيمة الوديعة : 0
المدفوع : 0
الباقى : 0
قيمة القسط : 0
تواريخ استحقاقها : 0
: --
: --
المطلوب : 1900000
مدفوعات الوحدة : 1400000
مدفوعات الوديعة : 0
الاوفر : 500000
تشطيبات و عدادات : 0
صيانة : 0
الاجمالى : 1900000

اعلانات مشابهة

شاليه للبيع بمنطقة C1 بمشـروع ساوث ميد ايجيبت لمجموعة طلعت مصطفي بالساحل الشمالي الكيلو 165 بمنطقة الضبعة شالية 131م2 مقسم الي(3 نوم منهم غرفه ماستر بدريسنج + 2حمام+ ريسبشن +مطبخ+ تراس) بإطلالة مباشرة علي لاجون دور اول بموقع مميز كامل الخدمات والتشطيبات ويعد مشروع SouthMED أكبر مشروع ساحلي سياحي وسكني وفندقي متكامل الخدمات بالساحل الشمالي
شاليه131م للبيع فيSouthMED فيو المارينا والبحر بتسهيلات
شاليهات للبيع
اليه للبيع بتسهيلات علي 12 سنه فى مجموعة C1 في SOUTHMED بالطابق الثاني باطلاله علي اللاجون مساحه 132متر تقسيمة الشقه (3 غرف نوم - 4حمام - مطبخ -غرفة مربية - تراس ) باتجاه شرقي
شاليه132م للبيع فيSouthMED فيو المارينا والبحر بتسهيلات
شاليهات للبيع
الشــالية الأفضل في عمارات SOUTHMED بإطلالة مباشرة علي مارينا ساوث ميد المارينا الاقوي في البحر المتوسط تعادل مارينا اكبر الدول مثل اليونان وإيطاليا وكذلك اطلالة علي البحيرات وشاطئ مشروع لا كانتينا ووحدات فندقية ، شاليه للبيع بالتقسيط بمنطقة الساوث ميد SouthMED التابعة لمجموعة طلعت مصطفي بمساحه كلية 133 متر بالـ CH1 دور الثالث علوي تقسيمتها ( 3 غرف غرفتين نوم كل غرفة بحمام خاص ودريسينج أيضا - غرفه مربيه بحمام خاص - حمام ضيوف - ريسبشن 2 قطع - مطبخ امريكان - أفضل تراس بالمشروع ) وبتسهيلات لمدة 12 سنه2