تحديد معاينة

شقه للبيع ف ال B14 مجموعه 142 علي شارع رئيسي

1805000 جنيه
كود العقار : 40198
شقق للبيع تقسيط
المدينة : مدينتى
المرحلة : -
النموذج :
نوع العقار : شقق
المساحة : 141 متر
التشطيب : تشطيب عادى
الغرف : 3
اتجاة العقار : قبلي شرقي
رقم الدور. : 2
يطل على : شارع رئيسى -

شقه للبيع حجز 2024 في مجموعه 142 عماره 76 شقه 24 دور تاني باتجاه قبلي شرقي فيو علي شارع رئيسي مساحه 141 متر ( 3 غرف _ 2 حمام _ ريسبشن _ مطبخ _ تراس )

البيانات المالية

قيمة المقدم : 0
سنة الحجز : 2024
سنوات السداد : 10
اجمالى العقد : 10671190
المدفوع : 1320000
: --
الباقى : 9351190
: --
القسط الشهرى : 45000
عدد الاقساط المتبقية : 12
نظام سدادة : شهرى
القسط السنوى : 476340
عدد الاقساط المتبقية : 10
تاريخ استحقاقة : 5
: --
قيمة الوديعة : 607905
المدفوع : 85000
الباقى : 522905
قيمة القسط : 40000
تواريخ استحقاقها : 10
: --
: --
المطلوب : 1805000
مدفوعات الوحدة : 1320000
مدفوعات الوديعة : 85000
الاوفر : 400000
تشطيبات و عدادات : 0
صيانة : 0
الاجمالى : 1805000

اعلانات مشابهة

شقه للبيع كاش بمدينتي في الb6 مجموعه 65 بتشطيبات الشركه بمساحه كليه 140متر مقسمه الي ( 3 غرف - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ- 2 تراس ) بالطابق السادس تطل علي جادردن فيو بإتجاه شرقي غربي وتتميز بإنهاتبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد وبالقرب منالفودكورت - منطقة المطاعم
شقه للبيع كاش بمدينتي 140متر في الb6تطل علي جاردن
شقق للبيع
شقه للبيع بتسهيلات علي 6 سنوات بمدينتي في الb15 بتشطيبات الشركه المميزه بمساحه كليه 142مترمقسمه الي ( 3 غرف - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس )بالطابق الخامس تطل علي جاردن فيو وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد
شقه للبيع بتسهيلات علي 6 سنوات  بمدينتي 142متر في الB15
شقق للبيع
شقة للبيع كاش بمدينتي بكمبوند بريفادو شامل الفرش مجموعه94 بتشطيبات هاي لوكس بمساحه كلية 150متر تقسيمتها ( 3نوم منهم غرفة ماستر بالدريسنج روم - 2 حمام اضافي - ريسبشن 3 قطع - مطبخ - تراس ) بالطابق الاول متكرر الشقة باطلالة مفتوحه غير مجروحه نهائيا فيو نادي بريفادو السنترال بارك مباشرة وتتميز بإنها بالقرب من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحلهوالمسجد
شقه للبيع داخل كمبوند بريفادو150متر بمدينتي مجموعه 94
شقق للبيع
شقة للبيع بالتقسيط في Madinaty داخل منطقة Privado Madinaty، بموقع مميز جدًا وإطلالة مباشرة على شارع رئيسي، تتميز باتجاه شرقي يوفر إضاءة طبيعية جيدة وتهوية ممتازة طوال اليوم، بمساحة إجمالية 133 م² تقع في الدور الثالث، ومقسمة إلى (3 غرف نوم و2 حمام وريسبشن واسع ومطبخ وتراس)، بتشطيب شركة مميز عالي الجودة، داخل مجتمع سكني متكامل الخدمات يتميز بالهدوء والخصوصية والمساحات الخضراء، والشقة متاحة للبيع بنظام التقسيط.