تحديد معاينة

شقه للبيع بتقسيط علي 10 سنه بمدينتي 106متر في الB14

1700000 جنيه
شقه للبيع بتقسيط علي 10 سنه بمدينتي 106متر في الB14
كود العقار : 39930
شقق للبيع تقسيط
المدينة : مدينتى
المرحلة : B14 -
النموذج :
نوع العقار : شقق
المساحة : 107 متر
التشطيب : تشطيب شركة مميز
الغرف : 3
اتجاة العقار : شرقى
رقم الدور. : 3
يطل على : شارع رئيسى - بـارك -

شقه طرفيه للبيع بتسهيلات علي10سنوات بمدينتي في الB14 مجموعه 143 بإحداث مراحل المدينه بتشطيبات الشركه المميزه بمساحه كليه 106متر مقسمه الي (3 نوم - 2 حمام- ريسبشن- مطبخ تراس ) بالطابق الثالث متكرر بإطلاله علي الشارع الرئيسي و بارك بإتجاه شرقي وتتميز بإنها تبعد خطوات من من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد جميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات

البيانات المالية

قيمة المقدم : 0
سنة الحجز : 0
سنوات السداد : 10
اجمالى العقد : 7605860
المدفوع : 1300000
: --
الباقى : 6305860
: --
القسط الشهرى : 0
عدد الاقساط المتبقية : 0
نظام سدادة : شهرى
القسط السنوى : 0
عدد الاقساط المتبقية : 10
تاريخ استحقاقة : 0
: --
قيمة الوديعة : 0
المدفوع : 0
الباقى : 0
قيمة القسط : 0
تواريخ استحقاقها : 10
: --
: --
المطلوب : 1700000
مدفوعات الوحدة : 1300000
مدفوعات الوديعة : 0
الاوفر : 400000
تشطيبات و عدادات : 0
صيانة : 0
الاجمالى : 1700000

اعلانات مشابهة

شقه للبيع بتسهيلات علي 10سنوات بمدينتي في الB14 مجموعه 143 بإحداث مراحل المدينه بتشطيبات الشركه بمساحه كليه 116متر مقسمه الي (3 نوم - 2 حمام- ريسبشن- مطبخ -2تراس ) بالطابق الثالث علوي بإطلاله علي شارع رئيسي وجاردن بإتجاه غربي بحري وتتميز بإنها تبعد خطوات من من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجدجميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات
شقة للبيع بمدينتي اوفر تجاري لسرعه البيع 115م بB14 فيو مفتوح
شقق للبيع
شقه للبيع بمدينتي بتسهيلات علي 10سنة في ال14 احداث مرحل المدينه مجموعه 141 بتشطيبات الشركه نموذج ( 04) بمساحه كليه 109 متر مقسمه الي ( 3 غرف نوم - 2 حمام- ريسبشن - مطبخ - تراس ) بالطابق الاول فيو شارع و بارك وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد
شقة للبيع بمدينتي 109م بالB14
شقق للبيع

شقة للبيع بمدينتي 109م بالB14

2942000 جنيه

مدينتى
109 م
شقة استلام فوري للبيع بالتقسيط بمدينتي في Privado أول و أحدث كمبوند داخل مدينتي يتميز الكمبوند بالمناظر الطبيعية و البحيرات الصناعية الكمبوند الشقة تشطيبات الشركة المميزة التي لم تسبق بمدينتي مجموعة 131بمساحة كلية 97م- 45 حديقه خاصه مدخل A مقسمة إلي ( 2 غرف - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - تراس ) بإتجاه قبلي فيو وايد جاردن بتسهيلات في السداد علي 7 سنوات