تحديد معاينة

شقه للبيع بتقسيط علي 10 سنه بمدينتي 200متر في الB14

3120000 جنيه
شقه للبيع بتقسيط علي 10 سنه بمدينتي 200متر في الB14
كود العقار : 39789
شقق للبيع تقسيط
المدينة : مدينتى
المرحلة : B14 -
النموذج :
نوع العقار : شقق
المساحة : 204 متر
التشطيب : تشطيب الشركة
الغرف : 3
اتجاة العقار : بحري غربي
رقم الدور. : 1
يطل على : وايد جـــاردن - شارع رئيسى -

شقة للبيع بالتقسيط بعلي 10 سنوات بمدينتي مجموعه 142 في الB14 بتشطيبات الشركه المميزه بمساحه كليه 200 متر تقسيمتها ( 3نوم منهم غرفه ماستر - 2حمام اضافي - ريسبشن 3 قطع - ليفينج روم - مطبخ - 2تراس ) بالطابق الاول متكرر الشقة دبل فيس وباتجاه شرقي غربي بميل بحري الشقة باقل مقدم جميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات

البيانات المالية

قيمة المقدم : 0
سنة الحجز : 2024
سنوات السداد : 10
اجمالى العقد : 16762010
المدفوع : 2820000
: --
الباقى : 13942010
: --
القسط الشهرى : 0
عدد الاقساط المتبقية : 0
نظام سدادة : شهرى
القسط السنوى : 0
عدد الاقساط المتبقية : 0
تاريخ استحقاقة : 0
: --
قيمة الوديعة : 0
المدفوع : 0
الباقى : 0
قيمة القسط : 0
تواريخ استحقاقها : 0
: --
: --
المطلوب : 3120000
مدفوعات الوحدة : 2820000
مدفوعات الوديعة : 0
الاوفر : 300000
تشطيبات و عدادات : 0
صيانة : 0
الاجمالى : 3120000

اعلانات مشابهة

شقه للبيع كاش بمدينتي في الb1 مجموعه 16 تشطيب شركة نموذج (400 ) بمساحه كليه 211 متر مقسمه الي ( 3 غرف ومنهم غرفه ماستر- 3 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2تراس) بالطابق الثالث متكرر بإطلاله مميزه علي وايد جاردن فيو بإتجاه بحري قبلي وتبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرخله والمسجد وبالقرب من اربيسك مول وكارفور
شقه للبيع كاش بمدينتي 211متر في الb1تطل علي وايد جاردن
شقق للبيع
شقه للبيع بمدينتي في الB10 مجموعه 103بتشطيبات الشركه نموذج ( 08) بمساحه كليه 200متر مقسمه الي ( 3غرف ومنهم غرفه ماستر ودريسنج روم - 2 حمام إضافي - ليفنج - ريسبشن - مطبخ - 2تراس كبير -1 تراس صغير ) بالطابق الثاني متكرر تطل عليGreen bridge والشارع الرئيسي بإتجاه بحري قبلي وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد الشقة تخصيص
شقه للبيع  بتسهيلات علي 7 سنوات بمدينتي 200متر   في الb10
شقق للبيع
شقة للبيع الكاش بمدينتي 211م بB3 الشقة باطلالة مجري السيل ووايد جاردن فيو تقسيمتها ( 3نوم منهم واحده ماستر - 3حمام - ريسبشن 3قطع - مطبخ - 3تراس ) الشقة ناصية بالطابق السادس ويوجد اسانسير بالعمارة الشقة باتجاه شرقي غربي بميل بحري وباطلالة مفتوحه غير مجروحه