تحديد معاينة

باقل مقدم واطول فتره سداد10سنوات امتلك شقه84م بكموند بريفادو

1117720 جنيه
كود العقار : 39592
شقق للبيع تقسيط
المدينة : مدينتى
المرحلة : بريفـادو - PRIVADO -
النموذج : E
نوع العقار : شقق
المساحة : 84 متر
التشطيب : تشطيب شركة مميز
الغرف : 2
اتجاة العقار : قبلي غربي
رقم الدور. : 4
يطل على : الاجون - منطقة البحيرات -

شقة للبيع بالتقسيط بمدينتي في Privado أول و أحدث كمبوند داخل مدينتي يتميز الكمبوند بالمناظر الطبيعية و البحيرات الصناعية الكمبوند تشطيبات الشركة المميزة التي لم تسبق بمدينتي مجموعة 132 تشطيب الترا سوبر لوكس كلية 84م مدخلA مقسمة إلي ( 2غرفه - 1 حمام - ريسبشن - مطبخ - تراس ) بالطابق الرابع متكرر بإتجاه شرقي بإطلالة مميزة علي بحيرات - بالتقسيط علي 10 سنوات - شامل مكان في الجراج

البيانات المالية

قيمة المقدم : 0
سنة الحجز : 2024
سنوات السداد : 10
اجمالى العقد : 10616790
المدفوع : 967720
: --
الباقى : 9649070
: --
القسط الشهرى : 37220
عدد الاقساط المتبقية : 0
نظام سدادة : شهرى
القسط السنوى : 372200
عدد الاقساط المتبقية : 0
تاريخ استحقاقة : 0
: --
قيمة الوديعة : 0
المدفوع : 0
الباقى : 0
قيمة القسط : 0
تواريخ استحقاقها : 0
: --
: --
المطلوب : 1117720
مدفوعات الوحدة : 967720
مدفوعات الوديعة : 0
الاوفر : 150000
تشطيبات و عدادات : 0
صيانة : 0
الاجمالى : 1117720

اعلانات مشابهة

شقه للبيع بتسهيلات علي10 سنوات بمدينتي في الb14 مجموعه 143 بتشطيبات الشركه نموذج (01) بمساحه كليه 79 متر مقسمه الي ( 2نوم - 1حمام - ريسبشن - مطبخ -2 تراس ) بالطابق الخاامس وتبعد خطوات من من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد - جميع الصور المعروضه قريبه من الواقع وليست مطابقه له - لطلب الصور او المعاينات الرجاء التواصبل مع احد اعضاء المبيعات
 شقه للبيع بمدينتي بتسهيلات علي 10سنوات 79 متر في الb14
شقق للبيع
بمدينتي شقة للبيع بالتقسيط لمدة 7 سـنوات بمسـاحة اجمالية 77 مـتر نموذج A7 مقسمة الي 2 نوم 1 حمام ريسبشن ومطبخ وتراس دور رابع متكرر قريبة لخدمات المرحلة بأفضل وأحدث مجموعة بمدينتي 86 الجاهزة للاستلام الفوري تشطيب سوبر لوكس متكامل HDF وسيراميك درجة اولي سيراميكا وحمامات واحواض ايديال ستاندر الشقة بالتقسيط لمدة 7سنوات اجباري النادي شقة رواسي
للبيع بمدينتى شقة 77م بال B8  تسهيلات 7 سنوات استلام شهرين
شقق للبيع
للبيع تقسيط شقة فى مدينتى b12 مجموعة 123بتشطيب الشركة بمساحة كلية 85م ,مقسمة إلى ( غرفتين نوم - حمام - ريسبشن - مطبخ - تراس ) بالطابق الرابع متكرر تطل علي جاردن و مجري السيل بإتجاه قبلي تتميز بأنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد وبالقرب من الكرافت زون السوق التجاري بمدينتي.
بمدينتى شقة 85 م2 قبلى للبيع تقسيط تطل على جاردن
شقق للبيع
شقه للبيع كاش بمدينتي في الb12 مجموعه124 بتشطيبات الشركه بمساحه كليه 78 متر مقسمه الي ( 2 نوم - 1 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2تراس ) بالطابق الثاني متكرر تطل علي بارك فيو بإتجاه غربي وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد وبالقرب من الكرافت زون