تحديد معاينة

شقه للبيع التقسيط فى مدينتي B14 مساحة 115م فيو مجري السيل

1762000 جنيه
شقه للبيع التقسيط فى مدينتي B14 مساحة 115م فيو مجري السيل
كود العقار : 39420
شقق للبيع تقسيط
المدينة : مدينتى
المرحلة : B14 -
النموذج :
نوع العقار : شقق
المساحة : 115 متر
التشطيب : تشطيب الشركة
الغرف : 3
اتجاة العقار : بحري غربي
رقم الدور. : 1
يطل على : شارع جانبى - جاردن - البرج الايقوني -

شقه للبيع بتسهيلات علي 10 سنوات بمدينتي في الB14 مجموعه 143 بتشطيبات سوبر لوكس نموذج ( 14) بمساحه كليه 115 متر مقسمه الي ( 3 غرف نوم - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - تراس ) بالطابق الاول تطل علي جاردن فيو و شارع بإتجاه بحري غربى وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد

البيانات المالية

قيمة المقدم : 0
سنة الحجز : 2024
سنوات السداد : 10
اجمالى العقد : 9810670
المدفوع : 1762000
: --
الباقى : 8048670
: --
القسط الشهرى : 0
عدد الاقساط المتبقية : 0
نظام سدادة : شهرى
القسط السنوى : 0
عدد الاقساط المتبقية : 0
تاريخ استحقاقة : 0
: --
قيمة الوديعة : 0
المدفوع : 0
الباقى : 0
قيمة القسط : 0
تواريخ استحقاقها : 0
: --
: --
المطلوب : 1762000
مدفوعات الوحدة : 1762000
مدفوعات الوديعة : 0
الاوفر : 0
تشطيبات و عدادات : 0
صيانة : 0
الاجمالى : 1762000

اعلانات مشابهة

شقه للبيع بإحداث مراحل مدينتي في الB8 مجموعه 89 بتشطيات الشركه المميزه بمساحه كليه 119 متر مقسمه الي ( 3 غرف نوم - 3 حمام -ريسبشن - مطبخ -2 تراس ) بالطابق التاني تطل علي جاردن بإتجاه مميز وتتميز بإنها تبعد خطوات من النادي الرياضي بمدينتي وبالقرب من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد- جميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات
شقه للبيع بتسهيلات علي 10 سنوات بمدينتي في الB8 مساحه119م
شقق للبيع
شقه للبيع بتسهيلات علي 10 سنوات بإحدث مراحل بمدينتي في الB14 مجموعه 143 بتشطيبات الشركه بمساحه كليه 115 متر مقسمه الي ( 3غرف - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ -2 تراس ) بالطابق الرابع متكرر تطل علي الشارع الرئيسي بإتجاه غربي بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد
شقه للبيع بتسهيلات علي 10 سنوات  بمدينتي 115متر في الB14
شقق للبيع
شقه للبيع بمدينتي في الB14 مجموعه 143 بتشطيبات الشركه المميزه بمساحه كليه 116متر مقسمه الي ( 3غرف ومنهم غرفه ماستر - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الثانى متكرر بإطلاله مميزه علي جاردن طرفيه بإتجاه بحرى غربي وتتميز بإنها بلقرب من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد جميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات