تحديد معاينة

شقه للبيع بتسهيلات علي10سنوات بمدينتي في الB14 مجموعه 143

1266000 جنيه
شقه للبيع بتسهيلات علي10سنوات بمدينتي في الB14 مجموعه 143 شقه للبيع بتسهيلات علي10سنوات بمدينتي في الB14 مجموعه 143
كود العقار : 39140
شقق للبيع تقسيط
المدينة : مدينتى
المرحلة : B14 -
النموذج :
نوع العقار : شقق
المساحة : 115 متر
التشطيب : تشطيب الشركة
الغرف : 3
اتجاة العقار : قبلي شرقي
رقم الدور. : 4
يطل على : وايد جـــاردن -

شقه طرفيه للبيع بتسهيلات علي10سنوات بمدينتي في الB14 مجموعه 143 بإحداث مراحل المدينه بتشطيبات الشركه بمساحه كليه 116متر نموذج (14) مقسمه الي (3 نوم - 2 حمام- ريسبشن- مطبخ تراس ) بالطابق الرابع متكرر بإطلاله علي جاردن وتتميز بإنها تبعد خطوات من من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد جميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات

البيانات المالية

قيمة المقدم : 0
سنة الحجز : 2024
سنوات السداد : 10
اجمالى العقد : 9545160
المدفوع : 916000
: --
الباقى : 8629160
: --
القسط الشهرى : 14045
عدد الاقساط المتبقية : 0
نظام سدادة : شهرى
القسط السنوى : 391350
عدد الاقساط المتبقية : 10
تاريخ استحقاقة : 0
: --
قيمة الوديعة : 0
المدفوع : 0
الباقى : 0
قيمة القسط : 0
تواريخ استحقاقها : 10
: --
: --
المطلوب : 1266000
مدفوعات الوحدة : 916000
مدفوعات الوديعة : 0
الاوفر : 350000
تشطيبات و عدادات : 0
صيانة : 0
الاجمالى : 1266000

اعلانات مشابهة

شقه للبيع بتسهيلات علي 10سنوات بمدينتي في الB14 مجموعه 143 بإحداث مراحل المدينه بتشطيبات الشركه بمساحه كليه 116متر مقسمه الي (3 نوم - 2 حمام- ريسبشن- مطبخ -2تراس ) بالطابق الاول متكرر بإطلاله علي جاردن بإتجاه شرقي قبلي وتتميز بإنها تبعد خطوات من من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجدجميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات
شقه للبيع بتقسيط علي 10 سنه بمدينتي 116متر في الB14
شقق للبيع
شقه للبيع بمدينتي في الb14احداث مراحل المدينه مجموعه 142 بتشطيبات الشركه المميزه نموذج (T04 ) بمساحه كليه 108م - 59 G مقسمه الي ( 3 غرف نوم - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الارضي بحديقة تطل علي شارع ومنطقة خدمات مستقبلية فيو بإتجاه بحري وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد باقل مقدم واطول فترة سداد
ارضي بحديقه للبيع بمدينتي 108+ 59 جاردن فيو بجوار الخدمات
شقق للبيع
شقه للبيع بتقسط علي12سنوات بمدينتي في الb14 مجموعه 141 بتشطيبات الشركه بمساحه كليه 115متر مقسمه الي ( 3 غرف - 2حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الخامس متكرر تطل علي جاردن فيو بإتجاه بحريوتبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد