تحديد معاينة

شقه للبيع كاش بمدينتي 124متر في الb6تشطيبات سوبر لوكس

5300000 جنيه
شقه للبيع كاش بمدينتي 124متر في الb6تشطيبات سوبر لوكس
كود العقار : 38078
شقق للبيع كاش
المدينة : مدينتى
المرحلة : B6 -
النموذج :
نوع العقار : شقق
المساحة : 124 متر
التشطيب : سوبر لوكس
الغرف : 3
اتجاة العقار : بحرى
رقم الدور. : 4
يطل على : بـارك -

شقه للبيع كاش بمدينتي في الB6 مجموعه 64 بتشطيبات سوبر لوكس بمساحه كليه 124 متر مقسه الي ( 3 نوم - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس) بالطابق الرابع متكرر تطل علي بارك ونارو جاردن فيو بإتجاه بحري وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد وبالقرب من الفودكورت - منطقة المطاعم

البيانات المالية

السعر المطلوب : 5300000
سعر المتر : 42742

اعلانات مشابهة

شـقـه للبيـع بالتقـسيـط علـي 10 سـنـوات بارقـي مراحـل مدينتـي مرحله B14 مـجمـوعـه 143 بتشـطيبـات الشـركـه المميـزه - افضـل استغـلال للمسـاحـه بـاقـل نسـبـه تهـديـر مسـاحـه كليـه 116متر مـقسمـه الـي ( 3 نوم - 2حمام - ريسبشـن - مـطبـخ - 2 تراس ) بالطابق الخامس تـطـل علي بارك وتتميز بإنها امام منـطقـه الخـدمـات الخاصه بالمرحله والمسجد جميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات
شقه للبيع بتقسيط علي 10 سنه بمدينتي 116متر في الB14
شقق للبيع
شقه للبيع بتسهيلات علي 10 سنوات بمدينتي في الb14 مجموعه 143 بتشطيبات الشركه بمساحه كليه 119 متر مقسمه الي ( 3 غرف - 2 حمام - ريسبشن - مطيخ -2 تراس ) بالطابق الرابع متكرر تطل علي جاردن وشارع رئيسي وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد
شقه للبيع بتقسيط علي 10 سنوات بمدينتي 119متر في الB14
شقق للبيع
شقه للبيع بتسهيلات علي 10 سنوات بمدينتي في الB14 مجموعه 143 بتشطيبات الشركه المميزه بمساحه كليه 116متر فيو مفتوح غير مجروحه نهائيا مقسمه الي ( 3 نوم - 2حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الخامس متكرر تطل علي وايد جاردن بإتجاه بحري صريح وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد
باقل مقدم شقه 115م دور خامس طرفيه فيو مفتوح غير مجروحه b14
شقق للبيع
شقه للبيع بمدينتي في الb6 مجموعه 64 بمساحه كليه 124متروتتكون من( 3 نوم - 2 حمام - ريسبشن قطعتين - مطبخ - تراس ) بالطابق الخامس بأطلالها علي الشارع الرئيسي بإتجاه قبلي غربي وتتميز بأنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد وبالقرب من الفودكورت - المناطق المفتوحه للبيع شامل الفرش بالكامل فرش راقي تجهيزات بلت ان -شبكات - سنسور -كاميرات - -تكيف هاي كونسيلد -وحده سونا -كابينه شاور جاكوزي -نجف كرستال عصفور -سجاد شيموه