تحديد معاينة

شقه للبيع بتقسيط علي 12 سنوات بمدينتي 65 متر في الB8

2220000 جنيه
شقه للبيع بتقسيط علي 12 سنوات بمدينتي 65 متر في الB8
كود العقار : 37851
شقق للبيع تقسيط
المدينة : مدينتى
المرحلة : B8 -
النموذج :
نوع العقار : شقق
المساحة : 65 متر
التشطيب : تشطيب شركة مميز
الغرف : 2
اتجاة العقار : غربى
رقم الدور. : 4

شقه للبيع بتسهيلات علي 12 سنوات بمدينتي في الb8 مجموعه 88 بتشطيبات الشركه المميزه نموذج( a2 ) بمساحه كليه 65 متر مقسمه الي ( 1 نوم - 1 حمام - ريسبشن - مطبخ -2 تراس ) بالطابق الرابع تطل علي بارك بإتجاه غربي وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد وبالقرب من النادي الرياضي

البيانات المالية

قيمة المقدم : 0
سنة الحجز : 2022
سنوات السداد : 12
اجمالى العقد : 2415910
المدفوع : 570000
: --
الباقى : 1845910
: --
القسط الشهرى : 0
عدد الاقساط المتبقية : 0
نظام سدادة : شهرى
القسط السنوى : 66450
عدد الاقساط المتبقية : 12
تاريخ استحقاقة : 0
: --
قيمة الوديعة : 0
المدفوع : 0
الباقى : 0
قيمة القسط : 0
تواريخ استحقاقها : سنوى
: --
: --
المطلوب : 2220000
مدفوعات الوحدة : 570000
مدفوعات الوديعة : 0
الاوفر : 1650000
تشطيبات و عدادات : 0
صيانة : 0
الاجمالى : 2220000

اعلانات مشابهة

شقه للبيع بالتقسيط بمدينتي في الB8 مجموعه 86 بتشطيبات الشركه المميزه نموذج ( A77) بمساحه كليه 69 متر مقسمه الي ( 2 غرف نوم - 1 حمام - ريسبشن - مطبخ - تراس ) بالطابق الارضي تطل علي شارع رئيسي وبإتجاه قبلي وتتميز بإنها بالقرب من نادي مدينتي الرياضي وبعد دقائق لمنطقة الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد باقل مقدم واقساط لمدة 12 سنة.
 للبيع بالB8 بمساحة 69م بأقل مقدم وبتسهيلات علي 10 سنة
شقق للبيع
شقه للبيع بالتقسيط بمدينتي في الB8 مجموعه 89 بتشطيبات الشركه المميزه بمساحه كليه 69 متر مقسمه الي ( 2 غرف نوم - 1 حمام - ريسبشن - مطبخ - تراس ) بالطابق الارضي تطل علي بارك وبإتجاه شرقي وتتميز بإنها بالقرب من نادي مدينتي الرياضي وبعد دقائق لمنطقة الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد باقل مقدم واقساط
شقة للبيع بمدينتي 69م بB8 ارضي  بمقدم وتسهيلات
شقق للبيع
شقه للبيع بتسهيلات على 7سنوات بمدينتي في الb12مجموعه124بتشطيبات الشركه بمساحه كليه74متر مقسمه الي (2نوم-1حمام -ريسبشن -مطبخ-2تراس )بالطابق الثانى علوي تطل علي نارو جاردن فيو بإتجاه شرقي وتتميز بإنها تبعد خطوات من الكرافت زون السوق الشرقي وبالقرب من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد