تحديد معاينة

شاليه 112 متر للبيع في SOUTHMED فيو لاجون

793200 جنيه
شاليه 112 متر للبيع في SOUTHMED فيو لاجون
كود العقار : 37711
شاليهات للبيع تقسيط
المدينة : SouthMED EGYPT
المرحلة : C3 -
النموذج : A1
نوع العقار : شاليهات
المساحة : 112 متر
التشطيب : تشطيب شركة مميز
الغرف : 2
اتجاة العقار : بحرى
رقم الدور. : 2
يطل على : الاجون - منطقة البحيرات -

للبيع بمنطقة C3 أول صف بإرتفاع 46 متر بمشـروع ساوث ميد ايجيبت - SOUTHMED لمجموعة طلعت مصطفي بالساحل الشمالي الكيلو 165 بمنطقة الضبعة شالية 112متر مقسم الي 2 نوم 2حمام ريسبشن مطبخ تراس بإطلالة مباشرة وعموديه علي الاجون والبحر دور متكرر ثاني موقع مميز يسلم اول 2029 كامل الخدمات والتشطيبات ويعد مشروع SouthMED أكبر مشروع ساحلي سياحي وسكني وفندقي متكامل الخدمات بالساحل الشمالي

البيانات المالية

قيمة المقدم : 0
سنة الحجز : 7/2024
سنوات السداد : 12
اجمالى العقد : 13558030
المدفوع : 393200
: --
الباقى : 13164830
: --
القسط الشهرى : 39320
عدد الاقساط المتبقية : 0
نظام سدادة : شهرى
القسط السنوى : 393200
عدد الاقساط المتبقية : 0
تاريخ استحقاقة : 0
: --
قيمة الوديعة : 656070
المدفوع : 0
الباقى : 656070
قيمة القسط : 0
تواريخ استحقاقها : 0
: --
: --
المطلوب : 793200
مدفوعات الوحدة : 393200
مدفوعات الوديعة : 0
الاوفر : 400000
تشطيبات و عدادات : 0
صيانة : 0
الاجمالى : 793200

اعلانات مشابهة

شاليه للبيع بتسهيلات علي 10 سنه في SOUTHMED مجموعه ( CH03) بنشطيبات الشركه المميزه نموذج ( A1 ) بمساحه 116 متر تقسيمة الشقه (2غرف -2حمام - ريسبشن - مطبخ - تراس) بالطابق الاول وتتميز بإطلالها علي اللاجون
شاليه 116متر للبيع في SOUTHMED
شاليهات للبيع

شاليه 116متر للبيع في SOUTHMED

1300000 جنيه

SouthMED EGYPT
116 م
للبيع شاليه بمنطقة C1 بمشـروع ساوث ميد ايجيبت - SOUTHMED لمجموعة طلعت مصطفي بالساحل الشمالي الكيلو 165 بمنطقة الضبعة شالية 104متر مقسم الي ( 2 نوم 2حمام ريسبشن مطبخ تراس )دور تالت متكرر موقع مميز يسلم في 2029 كامل الخدمات والتشطيبات ويعد مشروع SouthMED أكبر مشروع ساحلي سياحي وسكني وفندقي متكامل الخدمات بالساحل الشمالي
شالية للبيع بساوث ميد 104م بتسهيلات علي 12سنه
شاليهات للبيع
للبيع بسـاوث ميد ايجيب شـالية بمارينا A حجز افتتاح دور متكرر اطلالة مفتوحة علي البحر مباشرة والمارينا وجاردن وحمام سباحة دور متكرر اتجاه بحري موقع مميز حجز اول يوم افتتاح تشطيب مميز بالتقسيط علي 12 سنة بدون مصاريف نقل ملكية جميع الاقساط مسددة حتي تاريخة
شالية مارينا 122م للبيع بالتقسيط بساوث ميد الساحل حجز افتتاح
شاليهات للبيع
شاليه للبيع بتسهيلات علي 12 سنه فى مجموعة CH1 في SOUTHMED بالطابق الثالث باطلاله علي اللاجون مساحه 122متر تقسيمة الشقه (2 غرف نوم - 2 حمام - مطبخ - تراس ) باتجاه غـربى , بإطلالة مميزة على اللاجون مباشر
شالية فى SOUTHMED مساحة 122م للبيع بتسهيلات 12سنة لاجون فيو
شاليهات للبيع
شاليه للبيع بمنطقة CH03 بمشـروع ساوث ميد ايجيبت - SOUTHMED لمجموعة طلعت مصطفي بالساحل الشمالي الكيلو 165 بمنطقة الضبعة شالية 120 متر مقسم الي (2نوم منهم واحده ماستر بحمام -2حمام- ريسبشن-مطبخ) بإطلالة مميزه دور اول طرفى موقع مميز ويعد مشروع SouthMED أكبر مشروع ساحلي سياحي وسكني وفندقي متكامل الخدمات بالساحل الشمالي