تحديد معاينة

فيلا مستقلة للبيع بمدينة نور 482م جاردن فيو موقعها مميز

8600000 جنيه
فيلا مستقلة للبيع بمدينة نور 482م جاردن فيو موقعها مميز
كود العقار : 36485
فيلات للبيع تقسيط
المدينة : نور
المرحلة : VG3 -
النموذج : B
نوع العقار : فيلات
المساحة : 482 متر
مساحة المبنى : 292
التشطيب : طوب احمر
الغرف : 3
اتجاة العقار : شرقي غربي
يطل على : جاردن -

بمدينة نور احدي مشاريع مجموعه طلعت مصطفي TMG فيلا مستقلة للبيع بالتقسيط بV3 بمجموعه 31 نموذج B بمساحة ارض482 - مساحة مباني 292 تقسيمتها ( مدخل - ريسبشن 4 قطع - مطبخ - غرفة مربية بالحمام - غرفة سائق بالحمام - حمام ضيوف + 3 نوم منهم واحده ماستر بالدريسنج روم - ليفينج روم - 1 حمام اضافي - 2 تراس + بالروؤف ليفينج روم - تراس ) باتجاه شرقي غربي جاردن فيو موقعها مميز جدا

البيانات المالية

قيمة المقدم : 0
سنة الحجز : 0
سنوات السداد : 0
اجمالى العقد : 23758590
المدفوع : 5800000
: --
الباقى : 17958590
: --
القسط الشهرى : 0
عدد الاقساط المتبقية : 0
نظام سدادة : شهرى
القسط السنوى : 0
عدد الاقساط المتبقية : 0
تاريخ استحقاقة : 0
: --
قيمة الوديعة : 0
المدفوع : 0
الباقى : 0
قيمة القسط : 0
تواريخ استحقاقها : 0
: --
: --
المطلوب : 8600000
مدفوعات الوحدة : 5800000
مدفوعات الوديعة : 0
الاوفر : 2800000
تشطيبات و عدادات : 0
صيانة : 0
الاجمالى : 8600000

اعلانات مشابهة

فيلا مستقلة للبيع بالتقسيط بمدينة نور بمساحة ارض 491 - مساحة مباني 292 م تقسيمتها ( ريسبشن 3 قطع - مطبخ - تراس - غرفة مربية بالحمام - 3 نوم منهم واحده ماستر - 3حمام - ليفينج روم - غرفة روؤف بالحمام ) الفيلا دبل فبس قبلي بحري باطلالة نارو جاردن فيو بمقدم وبتسهيلات لمدة 12 سنة
فيلا مستقلة للبيع بمدينتي دبل فيس 491م نموذج B
فيلات للبيع
بنور سمارت سيتي احدي مشاريع مجموعه طلعت مصطفي TMG فيلا مستقلة للبيع بالتقسيط بV3 بمجموعه 31 نموذج B بمساحة ارض 491م - مساحة مباني 292م تقسيمتها ( مدخل - ريسبشن 4 قطع - مطبخ - غرفة مربية بالحمام - غرفة سائق بالحمام - حمام ضيوف + 3 نوم منهم واحده ماستر بالدريسنج روم - ليفينج روم - 1 حمام اضافي - 2 تراس + بالروؤف ليفينج روم - تراس ) باتجاه بحري قبلي شرقي وايد جاردن فيو موقعها مميز جدا تقسيط 12 سنة
فيلاBللبيع بنور 491م وايد جاردن فيو بحري تقسيط 12 سنة
فيلات للبيع
فيلا مستقلة للبيع بالتقسيط بمدينة نور نموذج B عموديه علي وايدجاردن ومجمع المولات بمساحة ارض 476م - مساحة مباني 292م تقسيمتها ( ريسبشن 3 قطع - مطبخ - تراس - غرفة مربية بالحمام - 3 نوم منهم واحده ماستر - 3حمام - ليفينج روم - غرفة روؤف بالحمام ) الفيلا دبل فبس شرقي غربي باطلالة وايد جاردن فيو بمقدم وبتسهيلات لمدة 13 سنة .