تحديد معاينة

شقه للبيع كاش بمدينتي 124متر في الb6تطل علي جاردن فيو

4500000 جنيه
كود العقار : 36381
شقق للبيع كاش
المدينة : مدينتى
المرحلة : B6 -
النموذج :
نوع العقار : شقق
المساحة : 124 متر
التشطيب : تشطيب الشركة
الغرف : 3
اتجاة العقار : بحري شرقي
رقم الدور. : 3
يطل على : بـارك - جاردن -

شقه للبيع كاش بمدينتي في الb6 مجموعه 62 بتشطيبات الشركه بمساحه كليه 124متر مقسمه الي ( 3 نوم -2 حمام - ريسبشن - مطبخ -2 تراس ) بالطابق الثالث متكرر تطل علي جاردن في و بارك بإتجاه بحري شرقي وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد وبالقرب من الفودكورت - المناطق المفتوحة

البيانات المالية

السعر المطلوب : 4500000
سعر المتر : 36290

اعلانات مشابهة

شقة للبيع فى مدينتى بتسهيلات على 12 سنة فى أرقى مراحل مدينتى b8 مجموعة 89 نموذج A66 بتشطيب الشركة المميز , مساحة كلية 126م ( 3 غرف نوم منهم غرفة ماستر بدرسينج - 3 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الثالث. بإتجاه بحرى صريح , بإطلالة مميز و فيو مفتوح على شارع رئيسي و مجموعة 83 - 88 و الشانزلزية و ميدان
بمدينتى شقة للبيع 125م بالB8 بتسهيلات على 8 سنة
شقق للبيع
شقه للبيع بتسهيلات علي 10 سنوات بإحداث مراحل بمدينتي في الB14 مجموعه 143 بتشطيبات الشركه بمساحه كليه 115 متر مقسمه الي ( 3غرف - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ -2 تراس ) بالطابق الثاني متكرر تطل علي الشارع الرئيسي بإتجاه غربي بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد
شقه للبيع بتسهيلات علي 10سنوات بمدينتي 115متر في الB14
شقق للبيع
شقه للبيع بإحداث مراحل مدينتي في الB8 مجموعه 89 بتشطيات الشركه المميزه بمساحه كليه 119 متر مقسمه الي ( 3 غرف نوم - 3 حمام -ريسبشن - مطبخ -2 تراس ) بالطابق التاني تطل علي جاردن بإتجاه مميز وتتميز بإنها تبعد خطوات من النادي الرياضي بمدينتي وبالقرب من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد- جميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات
شقه للبيع بتسهيلات علي 10 سنوات بمدينتي في الB8 مساحه119م
شقق للبيع
شقه للبيع بتسهيلات علي 10 سنوات بمدينتي في الB14 مجموعه 143 بتشطيبات الشركه المميزه بمساحه كليه 115متر مقسمه الي ( 3 نوم - 2حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الثالث متكرر تطل علي وايد جاردن اعلي تميز بإتجاه قبلي وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجدجميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات