تحديد معاينة

شقة للبيع كاش بمدينة الشروق بالحى الثامن غرب 200 م

1900000 جنيه
شقة للبيع كاش بمدينة الشروق بالحى الثامن غرب 200 م
كود العقار : 34101
شقق للبيع كاش
المدينة : الشروق
التبعية والمكان : احياء - الحى الثامن غرب
النموذج :
نوع العقار : شقق
المساحة : 200 متر
التشطيب : نصف تشطيب
الغرف : 3
اتجاة العقار : غير محدد
رقم الدور. : 1
يطل على : شارع رئيسى -

شقة للبيع كاش بمدينة الشروق بالحى الثامن غرب نصف تشطيب بمساحة كلية 200 متر مقسمة إلى ( 3 غرف نوم - ريسبشن - مطبخ - 2 حمام - تراس ) بالطابق الأول متكرر واجهه خلفية والغرفة الماستر امامية علي الشارع .

البيانات المالية

السعر المطلوب : 1900000
سعر المتر : 9500
السعر شامل النادى : لا

اتصل الآن

دعاء
ايهاب

أو سجل اتصال

اعلانات مشابهة

شقة للبيع كاش بأرقي كمبوندات مدينة الشروق بكمبوند كليوباترا بالاس نصف تشطيب بمساحة كلية 205 متر مقسمة إلي ( 3 غرف منهم غرفة ماستر - 3 حمام - ريسبشن - مطبخ - تراس ) بالطابق الأول بأتجاه بحري بأفضل فيو مفتوح في الكمبوند و غير مجروحة و تتميز بأنها امام طريق السويس مباشرة .
شقة للبيع بمدينة الشروق بكمبوند كليوباترا بالاس 205 م
شقق للبيع
شقة روف للبيع كاش بمدينة الشروق بالمنطقة السابعة عمارات تشطيب سوبر لوكس بمساحة كلية 200 متر وروف بمساحة 220 متر مقسمة إلي ( 3 غرف منهم غرفة ماستر بدريسنج - ريسبشن 3 قطع - مطبخ - 3 حمام - تراس ) بالطابق الرابع بجميع الإتجاهات ناصية بإطلالة مميزة علي شارع و جاردن من الواجهة الجانبية و طريق السويس يتميز بأنه علي بعد خطوات إلي مدرسة الفيوتشر و حضانة و علي بعد دقيقتين إلي بوابة الشروق 2 و طريق السويس . السعر شامل المطبخ والدريسنج والتكييف
شقة روف للبيع كاش بمدينة الشروق بالمنطقة السابعة عمارات
شقق للبيع
شقة للبيع كاش بأرقى كمبوندات مدينة الشروق بكمبوند كيلوبترا بالاس تشطيب سوبر لوكس بمساحة كلية 205 متر مقسمة إلى ( 3 غرف نوم منهم غرفة ماستر بدريسنج - ريسبشن - مطبخ - 3 حمام - غرفة غسيل - 2 تراس ) بالطابق الثانى متكرر بإتجاه بحرى غربى بفيو رئيسى على اوبن اير وفيو خلفى على طريق السويس . البيع يشمل ( المطبخ - غرفتين النوم والدريسنج بدون الغرفة الماستر - 3 تكييفات - وحصة فى الجراج - وعضوية النادى تحت الإنشاء - 2 تليفزيون - والشقة شبابيك شاتر كهرباء )
شقة للبيع كاش بمدينة الشروق بكمبوند كليوبترا بالاس 205 م
شقق للبيع
شقة روف للبيع كاش بمدينة الشروق بالمنطقة السابعة عمارات نصف تشطيب بمساحة كلية 200 + 30 متر روف امامي مقسمة إلي ( 3 غرف منهم غرفة ماستر بدريسنج - 2 حمام - مطبخ - ريسبشن 3 قطع - مطبخ ) بالطابق الثالث بإتجاه بحري شرقي واجهة امامية و خلفية و جانبية بإطلالة مميزة علي جاردن و مول و منطقة الخدمات و المسجد و تتميز بأنها بالقرب من Futures language school و بالقرب من بوابة الشروق 2 . يوجد اسانسير بالعمارة بناء على رغبة مالك هذه الوحدة بعدم عرض صور لوحدته، جميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات