تحديد معاينة

شقة للبيع كاش بمدينتي مساحة 103م ارضي بجاردن تشطيب سوبر لوكس

6750000 جنيه
كود العقار : 18307
شقق للبيع كاش
المدينة : مدينتى
المرحلة : B6 -
النموذج :
نوع العقار : شقق
المساحة : 103 متر
التشطيب : سوبر لوكس
الغرف : 3
اتجاة العقار : شرقى
رقم الدور. : 1
يطل على : جاردن -

شقق للبيع في مدينتي , شقة بمساحة كلية 103 م دور اول علوي في b6 مجموعه 67 بجوار the strip mall مباشرة و علي بعد دقائق من الخدمات ,, تقسيمة نموذجية تتكون من 3 غرف نوم + 2 حمام + مطبخ + ريسبشن بتشطيبات سوبر لوكس خالصة الثمن

البيانات المالية

السعر المطلوب : 6750000
سعر المتر : 65534

اعلانات مشابهة

شقه للبيع بمدينتي في الb14 احداث مراحل المدينه مجموعه 143 بتشطيبات الشركه المميزه ) بمساحه كليه 107متر مقسمه الي ( 3 غرف نوم - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الاول متكرر تطل علي وايد جاردن ومنطقة الخدمات بإتجاه قبلي وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد باقل مقدم واطول فترة سداد
شقة للبيع في مدينتي 107م ب B14 وايد جاردن فيو وخدمات المرحلة
شقق للبيع
شقه للبيع كاش شامل الفرش والاجهزه بمدينتي في ال B7 مجموعه 73 بتشطيبات سوبر لوكس نموذج (70)بمساحه كليه 96 متر مقسمه الي ( 2نوم - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الرابع متكرر تطل علي بارك بإتجاه قبلي شرقي وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد
شقق للبيع
شقة للبيع بالتقسيط في مدينتي داخل المرحلة B14، بموقع مميز جدًا قريب من الخدمات والمناطق الحيوية، بمساحة إجمالية 108 م²، تقع في الدور الأرضي مع حديقة بمساحه 55م ، وتتميز بإطلالة مباشرة على الجاردن واتجاه قبلي يوفر إضاءة طبيعية وتهوية ممتازة طوال اليوم، وتتكون الوحدة من (3 غرف نوم – 2 حمام – ريسبشن – مطبخ – تراس)، مع تشطيب الشركة بالكامل، وتعد فرصة ممتازة للسكن أو الاستثمار داخل واحدة من أفضل مراحل مدينتي.
بمدينتى شقة 108 م2 قبلى للبيع تقسيط تطل على وايد جـــاردن
شقق للبيع
شقه للبيع بمدينتي في الB11 مجموعة 113 بنشطيبات هاي لوكس مساحة كلية 96 متر مقسمة الي ( 2نوم - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الأول متكرر بإطلاله علي بارك بإتجاه بحري وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقة الخدمات الخاصة بالمرحلة والمسجد وبالقرب من all seasons park المجمع الطبي والخدمي الجديد بمدينتي وقريبة جدا من the strip mall. الشقة تحتوي على جيبسن بورد كل الشقه من اول حتي الحمامات نظام صوتي في كل الشقه حتي في الحمامات Panasonic شبكه صرف في السقف التكييفات سبوت ليت 3 الوان ارضيات بورسلين اسباني و hdf اسباني هيدين لايت في كل الاسقف احواض من الرخام الصافي مصنوعه خصيصا تأسيس الكهرباء من السويدي و كل الاسلاك داخل الشقه 8 مم الوميتال 3 طبقات مانع الصوت و عاكس للرؤيه